Új hozzászólás Aktív témák

  • ViTToRe

    aktív tag

    válasz Atmil #3017 üzenetére

    Köszönöm az eddigi segítségeket. Természetesen az általad említett programmal teszteltem csak a Network Cell Info felugró ablaka mutatta a SIM1 és SIM2 adatait.

    Minden lehetőséget kipróbáltam, de ilyen sebesség értékeket csak a Huawei P10 adott esetleg 50-70 közt a Redmi 4X. Teszteknél fura, hogy néha felugrik 20-30mbit/s közé és bezuhan 3-5re... Visszaérve Veszprémbe javul a helyzet de alapvetően a probléma továbbra is fennáll.

    Van egy másik A50, elsők közt vásárolva --> ott semmilyen ilyen jellegű probléma nem tapasztalható, igaz 1 db SIM-el van használva.

    (#3018) kokopo
    Ilyen problémát tapasztaltam Én is, hogy bejövő hívást nem, csak SMS értesítést kaptam nem fogadott hívásról.

    (#3019) attilam
    Köszönöm, ilyen sebesség értéket megközelítve sem kapok... :( (Visszaérve Veszprémbe persze.. :))

    Visszaolvasva a topic-ot, részletesebben, más is küzdött ezzel a problémával és SIM beállításokkal, volt aki úgy vettem észre inkább túladott vagy visszaküldte a telefont. Tényleg ennyire nagy a szórás egy nevesebb gyártó terméke esetén is?

Új hozzászólás Aktív témák