Új hozzászólás Aktív témák

  • Black_Raven

    veterán

    válasz navajo #1836 üzenetére

    Az APN beállitásokat kéne átnézned, úgy hogy a Voda által módositott dolgokat is átnézed. Mondom hogy miért. Nekem január-februàr óta, a Telenor net, azt játszotta hogy full 4g+ térerő kijelzés mellett, a fórum oldalát is alig tudta betölteni, de nem foglalkoztam vele mert a Telekom netem szuper gyors volt, így mindig azt használtam. De 1 hónappal ezelőtt lett egy halom Telenor netem, így elkezdtem kutatni (a Google barátommal)az APN beállitások közt, és találtam egy android7 nevű telenor apn beállitást, ahol megjegyzésként szerepelt, hogy ha, a Hitelesités tipusánál nincs semmi írva, próbáljam a PAP vagy CHAP módokat. Na gyorsan megnéztem hogy nálam nem volt semmi írva. Átállitottam CHAP-ra, majt mentettem az új beállitást, és azóta száguld a netem. Igaz volt aki azt mondta, hogy semmi jelentősége, de érdekes módon azóta kifogástalan a mobilnet. Szóval ezért mondom, hogy nézz utána, az összes APN-nek, mert nekem is a SIM kártya állitott be mindent, de nem biztos hogy az szentírás. És hátha az a ludas.:)

    [ Szerkesztve ]

    .Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Új hozzászólás Aktív témák