Új hozzászólás Aktív témák

  • bajusz15

    senior tag

    válasz Tomiii258 #11 üzenetére

    Akárhogy is, szerintem gyenge bele ez a proci. Nem várok S855-öt persze, de egy kissé magasabb árral, A50 procival best buy lenne. Így azért megy az agyalás nálam is, hogy melyik kéne: pingpongütő vagy kompaktabb, de lassabb készülék. Tudom ez sem full akadós, de azért nem egy videót láttam, ahol a beállításokon belül akart belépni az illető a wifi alpontba és gondolkozott egy jó másodpercet a telefon. Aztán lehet, hogy marad végül az A40, vágyakozok a felsőkategóriás telók után, aztán eszembe jut, hogy face, messenger, zenehallgatás és kemény 1 játékon kívül semmit nem csinálok, így szerintem le se tudnám meríteni ezt a kis akksit se. Ezzel a "taktikával" megmaradna ez a teló kb 1 évig - lássuk be, utána valszeg lassabb lesz - és addigra talán valaki kijön egy értelmes nem notch/nem zavaró lyuk megoldással, és válthatok arra. Ismerősnek van S10-e, filmet mutatott rajta, hogy milyen fasza a kijelző, és a gyönyörű napsütéses jelenetben mondhatom marha szép volt egy fekete lyuk :DDD :DDD

Új hozzászólás Aktív témák