Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Reggie0 #40 üzenetére

    Igen, igaz, illetve nem is célom, hogy ne müködjön.

    Félreértés elkerülése végett, én nem azt állítom, hogy minden szipi-szuper, csak azt mondom, hogy semmi olyan nem történik ms-nél, ami más szoftvereket gyártó cégnél ne történne meg folyamatosan, mindenki fossa magából a bugfixeket. Persze tudom, lehetne hibátlan is, ha már egyszer mindenki egy vagyont fizet érte (ja, nem). Meg legyen kész tegnapra. És tudjon mindent is.

    Élég régen élek ms termékekkel együtt, ha csak annyi baj van a win 10-zel, hogy a szar nvidia driver összeszarja magát a rossz kód, vagy az elégtelen hűtés miatt, akkor én nyugodt vagyok.

    Nekem eddig se az sql szerver, se a visual studio, se az azure nem halt le soha, az access az egy fosch volt, ezzel nehéz lenne vitatkozni. A win 10-ért meg a fél karomat odaadtam volna 20 évvel ezelőtt, amikor a 95-tel, meg 98-cal kellett napi szinten harcolni, hogy menjen rajtuk minden rendben.

    Aki szerint a microsoft egy szar, mert nem megy a surface bookban valami, az nyugodtan vegyen egy 600k-s dell notit, és megtudja, hogy ott is van gond rendesen, én legalább is már megtapasztaltam.

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák