2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) eclipse006

eclipse006
(őstag)

már várom nagyon hogy megjelenjen,a korábbi részek is nagyon jók voltak.

http://www.facebook.com/SzaboSandorPhotography

(#2) Zamasun

Zamasun
(aktív tag)

Engem pont, hogy nem fog meg pont most, amikor már mindenki a cod-ot várja.

(#3) Ice!?

Ice!?
(őstag)

Már minden "az új stalker" körül forog. Hát nagyon kíváncsi leszek. Ígéretes videók, de láthattunk már olyat, hogy a k*rvajó vidi mellett ott volt egy játszhatatlan játék.

(#4) Fáraó

Fáraó
(őstag)

"Az orosz verzió már megjelent, közben pedig folyamatosan tesztelik a játékosok a GSC kérésére a legújabb Stalker produkciót, hogy az európaiak valamivel jobb és kicsivel bugmentes játékot kaphassanak kézhez."
Ez azért nem szép dolog. Remélem nem lesz trend. :((

VIGYORRRGAZMUS..... "Igen Főnök! Mindjárt kész! Az UML már megvan, csak implementálni kell..."

(#5) ló úr

ló úr
(őstag)

Már vagy 1 hónapja játsszok az orosz verzióval :)

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#6) Dyno

Dyno
(veterán)

KEmény lesz.......ugyan olyan paárs mint a többi volt.... :DDD

(#7) keldorpapa88

keldorpapa88
(félisten)

Nekem ez nagyon bugosnak tűnik...

(#8) ló úr válasza keldorpapa88 (#7) üzenetére

ló úr
(őstag)

Annyira nem veszélyes,teljesen játsszható :D

(#9) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

Szépen beszaggat 1-2 helyen.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#10) atike válasza Jhonny06 (#9) üzenetére

atike
(nagyúr)

Majd nálam hogy fog szaggatni... :(

(#11) daninet válasza Ice!? (#3) üzenetére

daninet
(addikt)

Az előző STALKER sem volt rossz, bebizonyítotték már, hogy tudnak jó játékot csinálni..mostmár csak a gépigény ugye

Trust me.. I'm from the internet. ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12) ló úr válasza Jhonny06 (#9) üzenetére

ló úr
(őstag)

DX 10.1 ben mediumon vitte folyamatosan semmi szaggatás.. És nincs egy erőművem,szal. nemtom hol a hiba :D

(#13) boeing

boeing
(senior tag)

Jó lesz ez :C ,egy kicsit rokabör :K ,de ez van én örülök neki mert a helyszin jó para. :Y

(#14) codec

codec
(senior tag)

A Német verzió kiadási dátuma nov. 6, vagy nov. 9?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#15) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

ugyan végeztem "a játékkal" de már nagyon várom, hogy megjelenjen piciny országunkban is :K
remélem újfent valaki kézbeveszi a "magyarítását", melynek eredményét a cd galaxis tárja elénk....a stalker: cs-nek hihetetlen jó ára volt tavaly sztem.

(#13) boeing: nah, ezt miből gondolod?....

(#4) Fáraó: szvsz meg nagyonis korrekt!.... :K

(#2) krizsotamas: hm..én EZT sokkal jobban várom, mint a COD-ot..... ;) de egy cod-ot sztem ne hasonlítsunk egy teljesen más atmoszférájú játékhoz.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#16) arpeen2

arpeen2
(senior tag)

Kb 2 hete játszok a félig orosz/angol változattal, ezidő alatt max 2x lépett ki a játékból, az előző részeknél ez kb óránként volt 2 kilépés. Teljesen jónak találom a játékot, jópár bosszantó hibát javítottak, csak nehéz megérteni sokszor mi a feladat lényege, hacsak nem vagy perfekt angol. Én ajánlani tudom...

(#17) julius666

julius666
(őstag)

lehet h bennem van a hiba, de nem látok semmi "hű de nagy" grafikai változást az előző részekhez képest :F

(#18) - = Zk = - válasza julius666 (#17) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

majd ha a gépeden lesz, és kitudod maxolni grafikailag, akkor is mond ezt ;)
de sztem a STALKER az a játék, melynél nem a grafika a húzóerő, hanem maga az atmoszféra...!

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#19) bizo13

bizo13
(csendes tag)

nem tom miért dobnak ki ujjakat mert az összes részbe ugyanaz a lényeg: van vagy millió küldetés mindbe ilyen szörnyeket kell ölni :K

(#20) arpeen2 válasza bizo13 (#19) üzenetére

arpeen2
(senior tag)

Köszönjük Emese az építő jellegű hozzászólást. Ezért kár volt regisztrálni...

(#21) - = Zk = - válasza bizo13 (#19) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

ezt jól megaszontad :DDD

(#22) Sennalacy

Sennalacy
(aktív tag)

Abban van némi igaza, hogy mondjuk a quake1 és 2 között nagyobb különbség volt, mint itt két rész között grafikailag, ettől kicsit úgy néz ki mintha a sokadik bőrt nyúznák le, de ezen nem kell meglepődni, ahogy a mondás is tartja, "ha kis munkával nagyot nyerhetsz, ne gondolkozz csapjál bele!" :))
Illetve itt azért lehet következtetni abból, hogy csak az alcím változik, szóval nem nagy meglepetés hogy a stalkerek és szörnyek ugyanúgy néznek ki, max a napsütés és a felhők szebbek.
Egyébként nem értem minek játssza valaki végig most az orosz berhelt verziót, amikor tavasszal teljes dx11-es pompájában élvezhetné a játékot. Ennél nagyobb spoiler nem kell...

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#23) arpeen2 válasza Sennalacy (#22) üzenetére

arpeen2
(senior tag)

Én pl azért játszom végig mert :

1. jó eséllyel nem lesz tavasszal (sem) DX11 kártyám
2. fél évet nem várok arra, amit nem fogok kihasználni
3. a "berhelt" változatban is nagyságrenddel kevesebb a bug, mint az előző részek hivatalos kiadásaiban, ergo semmi garancia nincs rá hogy nem lesz bug özön a mostani hivatalos kiadásban is és akkor mire is vártunk fél évet ?

Amúgy nagyon egyszerű, ha valakinek nemtetszik, nem játszik vele....szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#24) nsrking

nsrking
(aktív tag)

Így videók alapján elég jónak tűnik. :R

(#25) zuchy válasza keldorpapa88 (#7) üzenetére

zuchy
(őstag)

Pedig nem az. Ez a legbugmentesebb rész, már végig is vittem, meg még páran is. Angolosítással. :K

PC-STYLE.hu

(#26) kovacsroli

kovacsroli
(senior tag)

Én csak a csernobilossal játszottam, az alapján ezzel nem fogok..

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#27) Jhonny06 válasza kovacsroli (#26) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

Igazából mindegyik csernobilos. :Y :))

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#28) CptMisi válasza bizo13 (#19) üzenetére

CptMisi
(őstag)

nem is tudom, cod-ban mit kell csinálni? 20ad annyi küldetés, mindegyikben embereket kell ölni, és csak egy megadott útvonalon mehetsz, ami a taktikázást teljesen kizárja... a játéksorozatokban mindig ugyanazt kell csinálni NFSből sem egy van...okos komment :C ;)
----------
ha azt mondom, százszor annyira várom, mint az MW2t az semmit se mond, mert az "Év játékát" ahogy van lesz@rom, főleg a készítőket hozzáállása miatt.... :(((

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#29) bizo13

bizo13
(csendes tag)

az a baj hogy az első résztől tök ugyanolyan a grafika nem változott semmit :((

(#30) Jhonny06 válasza bizo13 (#29) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

DX11-el nyilván nem lesz ugyanaz, ilyen kis képeken nem fogod észrevenni a változást, de még a nagyokon sem. Amúgy meg már nem kell jobb grafika, nem lehet panasz a jelenlegire sem, sőt.

(#31) CptMisi válasza bizo13 (#29) üzenetére

CptMisi
(őstag)

hát az tényleg mekkora sz@r, grafikán kívül semmi se számít :(

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#32) BalaNce87

BalaNce87
(addikt)

imádtam a shadow of chernobylt, de sajnos a clear sky annyira bugos volt az elején, hogy felidegesített és azóta nem is vettem elő :(
Kéne vmi isteni erő, hogy ráérezzek megint erre a nyomasztó hangulatra. :C Anno nem tudtam felállni a gépe elől, annak ellenére, hogy sokszor szívtam meg a küldetéseket. Szerintem ennél jobb hangulatot nehezen lehetne teremteni.
A gond csak az, hogy a Clear Skyban is hajnalban (mikor feljött a horizonton a nap) már eléggé szaggatott. Jah és dx 9 ben persze.
Az itt feltett videó ki van maxolva, de egy majd 4ghz-es 4 magos proci, plusz egy 4870x2+4870 crossfire van alatta. Így megy becsületesen dx10.1-ben. És akkor még a detailed textures be sincs nyomva. Arra kíváncsi lennék. A crysis textúráinál a mai napig nincsen jobb és méges foglalt annyira sok helyet a gépen.

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#33) CptMisi válasza BalaNce87 (#32) üzenetére

CptMisi
(őstag)

Clear Sky az új patchekkel már nagyon jó!
amúgy bolti verzióval sokkal kevesebb és kisebb bug volt benne alapból...
a CoP képeken a menüben látszik, hogy már 1.6, és állítólag nagyon kevés a bug :C

(#34) kovacsroli válasza Jhonny06 (#27) üzenetére

kovacsroli
(senior tag)

akkor úgy mondom, hogy az első rész:) szerintem valami rettenet

(#35) CptMisi válasza kovacsroli (#34) üzenetére

CptMisi
(őstag)

hát nem tudom...igényesebb játék, mint a cod2...még a ti szervereteken sincs olyan hangulat, mint ebben a játékban, cipo :))

(#36) Jhonny06 válasza kovacsroli (#34) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

A konfigodat elnézve gondolom gyenge beállításokkal játszottál, én annak idején maxon, így lehetőségem volt a jó oldalát is látni.

(#37) Vladi válasza Jhonny06 (#36) üzenetére

Vladi
(nagyúr)

Azzal a géppel gyenge beállítások?? Én most akarok olyan kártyát venni. :Y

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#38) CptMisi válasza Vladi (#37) üzenetére

CptMisi
(őstag)

nem sokkal többért kapsz 4730at/4830at, és sokkal jobb lesz ;)

[ Szerkesztve ]

(#39) kovacsroli válasza CptMisi (#35) üzenetére

kovacsroli
(senior tag)

kinek a pap, kinek a paplan;) sokan vannak akik jól érzik magukat nálunk :K az pedig tény, hogy messze nem játszanak annyian a stalkerrel mint a cod2-vel:)

Jhonny06: maximális beállítások mellett játszottam 80-100 fps-el :K screenshot van róla :P

Vladi: meg ha még hozzáteszel 50k-t kapsz 4870x2-t és sokkal jobb lesz. de a 4670 is jó vétel szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#40) Vladi

Vladi
(nagyúr)

Köszi srácok a tippeket. :)
Sajna villanyszámlát is és a nemtomhonnanelőteremteni +50k-t is én fizetem. :))

Jani másszál fel! Maradj a kompon!

(#41) BalaNce87 válasza Vladi (#40) üzenetére

BalaNce87
(addikt)

Nem csoda, hogy ennyi a feszültség ebben az országban:) Senki nem tudja megvenni magának az áhitott kütyüket :P

One plus voucher: https://oneplus.net/hu/invite#EZBIHNX2HA7SBC7

(#42) CptMisi válasza kovacsroli (#39) üzenetére

CptMisi
(őstag)

én is jól éreztem magam, és remélem jól is fogom, ha meglesz az új gép ;]
azt a screenshotot megnézném amúgy...látszik a menü, meg a játék közbeni 80-100FPS egy képen? vagy nVidia módra először egy shot az optionsről, minden maxon, majd egy in-game kép 200FPS-el medium/low grafikán ;] remélem vénember ezt nem látja meg, mert megöl :DD

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.