Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz jbush #1 üzenetére

    Köszi szépen, megvan az öröm és remélem, hogy még öt év múlva is meglesz. :) A 6800 GTX esetében pedig igazad van, köszi az észrevételt, javítottam. :R

    (#2) BlueSteel: Ezt a gépet most minimum öt évre veszem, így mindenképpen olyan kellett, ami kibírja addig, és úgy voltam vele, hogy ha cserélek, akkor már dupla (4 magosról 8 magosra), mert 6-ra már nem akartam váltani, 10 meg 12 pedig nem kell. Plusz - ahogy szintén írtam - jelenleg a tápomhoz csak egy darab 4+4 pines EPS-kábelt adtak, ez még stabilan kihajt egy 3700X-et tuning nélkül, de nagyobb procihoz már kellett volna a +4 pin is.

    Munkára nem nagyon lesz használva, főleg játékra kell, de azért mellette elég sokat konvertálgatok animéket (M2TS formátumból H.265, illetve H.264 kódolás), azoknál kihasználja a plusz kakaót. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák