Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    válasz muxi-muxi #10 üzenetére

    Grid 1-gyel szanaszét játszottuk magunkat online az itteni fórumtagokkal.. nagyon élveztem... megvolt az összeszokott, nem lökdösős banda és ennyi...

    ugye FM7 IS autóverseny, de a Grid (bármelyik!) könnyebben játszható kormánnyal, szimulátor érzést keltve, mint bármelyik FM... tudom, mert itt a G25, és próbáltam mindet... a Grid 2-öt lassan ki is játszom, Grid Motorsportból sincs sok...

    plusz ne felejtsük, a Grid-nek van múltja rendesen... igaz az FM sorozatnak is, de FM 7 vs Grid?!.. hááát erős szavak szvsz... :U
    inkább a Grid... amint lehet, és lesz, ebből is pattintom a Collectors változatot... :K

    félreértés ne essék, szeretem mindkettőt, FM 5-6-7, Grid 2-3 napi szinten kullogok velük gépen, boxon... mindkettő azt az élményt nyújta, ami miatt leülök eléjük...
    én várom nagyon.. meg az esetleges Forza Motorsport köv részét, ha lesz... nem tudom...

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák