Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    Nagyon jó kis animaciós kedvcsináló. Nálam megjelenéskor azonnali vétel lesz. Csak pár hónapja kaptam rá a far cryokra xsx-n és pc-n. Szerintem a 3-4 nagyon hasonló a grafika, játékmenet, térkép, stb alapján, de az 5 már rengeteg dologban eltér tőlük.A grafika is sokkal fotórealisztikusabb lett és a játekmenet is sokat változott. Más lett a perk és fejlődési rendszer, a térkép, meg ezernyi dolog még. Az 5-nél nem is birtam megszokni az új dolgokat de a new dawnnál megbarátkoztam vele végül. A new dawnban nagyon tetszett, hogy nem a csontig lerágott unalmas, sivár, szürke posztapokaliptikus tájat erőltették(amit sokan hiányoltak)hanem egy egészen újszerú megközelítéssel, rózsaszínes-neonos dús növényzetű terepen lehetett kalalndozni. Ahogy néztem a 6.rész is ezt az 5-el elkezdett járék vonalat követi tovább, de lesz alsó sarokban minimap szerencsére, ami érthetetlen módon kimaradt az 5-ből és a new dawnból is. Történet szempontjából a 3 a kedvencem, de Vaas a leggagyibb főellenség szerintem, Hoyt mentette meg a játék végét ő valamennyire azért karakteres volt. A legemlekezetesebb ellenfél Joseph Seed aki félelmetesen elmebeteg, de az 5 megújult külsője és játékmenete nekem nem tetszett annyira.A new dawn világa nagyon bejött de ott meg a főgonosz ikrek eléggé vérszegények, mintha a TWD-s megváltokat akarták volna utanozni velük. A 6-ban most megint igazi karakteres főgonosz szerepel, telitalálat volt Giancarlo Esposito felkérése a szerepre. A hype mindenesetre hatalmas körülötte, remelhetőleg a játék sem okoz csalódást.

Új hozzászólás Aktív témák