Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Nagyszerű játék, minden percét élvezem, még ha épp kikészít idegileg akkor is :) Nagyon figyelni kell mindenre különben nem él sokáig az ember. Amit nagyon hiányolok belőle az a killcam rengeteget segítene, de lehet pont ezért nincs benne. Várom hogy végre 1.0 legyen és beinduljon :C

--------------------------------------- ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿ ---------------------------------------

(#2) cellukx

cellukx
(kvázi-tag)

Volt szerencsém kipróbálni (3-4 nap). Nekem bejött. Van rajta még mit optimalizálni. A 30 EUR pedig sok érte, a 12-15 EUR lenne az elfogadható egy korai hozzáférésnél.

(#3) la_cc

la_cc
(őstag)

Eddig is early volt és meg lehetett venni steam-en. Mi változott most? :)

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#4) yericho800

yericho800
(lelkes újonc)

Én is kipróbáltam mig osztogatták a kulcsokat. Egy előnye biztos,h van. Mocskosúl szép. Meg a hangulat.Kicsit akkor bugos volt,meg sok volt a lag. De ha végleges lessz megveszem szerintem. Vermintide 2 tolom most :D

(#5) oriic válasza la_cc (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Semmi, csak kevesen játszanak vele és trailerrel próbálják feldobni az early access eladásokat. (Kicsit pontosítottam a szövegen, ne lehessen félreérteni) :R

Live-Die-Respawn

(#6) la_cc válasza oriic (#5) üzenetére

la_cc
(őstag)

;) ;]

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#7) planbmokus válasza oriic (#5) üzenetére

planbmokus
(senior tag)

Ha csak a betöltési időket lecsökkentenék és megcsinálnák, hogy ne dobja szét minden meccs után a lobby-kat, rögtön százszorosára emelkedne a játszók aránya.
Én várom a performance patch-et....

"A megtett út mögötted van, de ha megfordulsz, hogy szemügyre vedd, már az előtted álló út lesz mögötted. És mivel mögötted van az előtted, olyan logikai ellentmondást hozol létre, mely fekete lyukat szül..." (Oravecz Coelho)

(#8) Thome válasza planbmokus (#7) üzenetére

Thome
(PH! kedvence)

Meg, ha mondjuk nem lenne játszhatatlanul alacsony fps egy GTX1050-en, az is lehet lendítene. :U

(#9) planbmokus válasza Thome (#8) üzenetére

planbmokus
(senior tag)

A performance patch kb +20 fps-t hozott. Szerelem :D

"A megtett út mögötted van, de ha megfordulsz, hogy szemügyre vedd, már az előtted álló út lesz mögötted. És mivel mögötted van az előtted, olyan logikai ellentmondást hozol létre, mely fekete lyukat szül..." (Oravecz Coelho)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.