Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Részemről én nem bánom, ha kismillió ilyen fizetős kártya is lesz benne, mert egyik sem érdekel, így nem fog zavarni a hiányuk. :P Viszont az már sokkal inkább szomorú, hogy bőven lesznek olyanok, akik meg fogják venni, mert így a kiadók és a fejlesztők is joggal hihetik, hogy van rá igény, pedig nincs. :W

    Én azért abban bízok, hogy legalább a játékot végig lehessen vinni 100%-ra nélkülük is - vagy legalábbis azokkal, melyeket magában az alapjátékban is meg lehet ingyen szerezni -, mert ha nem, akkor egy fillért nem ér számomra az egész hóbelevanc. :(((

    Nálam már elérték, hogy kérdésessé vált az előrendelésem, pedig jövőre a Mass Effect Andromeda és a DOOM mellett erre mondtam, hogy mindenképp megveszem. De ennek a lehúzós, legkevésbé sem játékosbarát hozzáállásnak köszönhetően erős kétségeim támadtak.

    Én azt mondom, hogy előbb mindenképp ki fogom próbálni a "demót", és majd csak akkor lehet szó vásárlásról, ha meggyőződök róla, hogy valóban az van benne, amit hittünk. Nem pedig csak egy álcázott online bolt a Tomb Raider név mögé rejtve. Bár álcáról itt aligha beszélhetünk, hiszen a videók és infók alapján nyíltan beismerték, hogy mikrotranzakcióra lesz kihegyezve a játék (bolt)... :U

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák