Új hozzászólás Aktív témák

  • hornish

    csendes tag

    Sziasztok!

    Nekem ez a jatek nagy csalodas volt...
    Tele van bugokkal, lathatatlan falakkal, a jatekmenet linearis monoton es unalmas...
    pl. adott a jatekter, henteled a zombikat, vagy rohangalsz korbe korbe es ellosz 120 toltenyt egy nagyobb ellenfelre, majd alldogalsz a nyitott ajto elott, mig a tarsaid nem dontenek ugy h ideje tovabb menni... nagyon idegesito. Ha nem online toljatok az AI kegyetlen hulye es mint azt mar mondtam mindig varhatsz a tarsaidra...

    Tul sok ismeros helyszinre se szamitsatok, meg az umbrella lab is csak imitt amott hasonlit az eredetire. radasul a palya televan ladakkal, dekoracios illeve fedezek celokra. Hjah fedezek, automata... nyomod az eloret es ha vmi az utban van akkor automatan mogebujik a karakter.

    en 1x toltam vegig (8misszio) a vege poen vagy a szuper outro elmaradt, 21 masodpercel a fogonosz utan mar vege is volt a jateknak...

    ismerosokre se szamitsanak sokan...
    1 palya Hunk, utanna eltunik... majd feltunik Nikolai, Nemesis, Mr-x mind mind elvezheto vagy tartalmas sztori nelkul. Rovidebb idore naluk mar csak Leon, Claire es Sherry tunik fel.

    kb ennyi...
    Aki rajongo ugyis megveszi, mint ahogy en is tettem, de javaslom varjatok amig olcsobb lesz, illetve jonnek majd a patchek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák