Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    Kidolgozottabb a környezet, mint az alapjátékban? Fenét. Real-time 3D-s, ez igaz, ergo valamivel nagyobb a mozgásszabadság, meg lehet mindent kukkolni közelről. De ezzel együtt sem kidolgozottabb, mint a RE 3 még a RE 2-re is egy kört ráverő aprólékos hátterei. Aki nem hiszi, annak itt egy kissé feljavított emlékeztető. Javaslom végignézni az első felét, abból elég szépen kiderül, hogy még Raccoon belvárosa is fityf@sz az eredeti helyszínek számához képest.

    A fejlesztett grafikát sem igen vettem észre a tavalyi RE 2-höz képest. Még a hibákat sem sikerült kijavítani, a tükröződések láttán továbbra is mindig a szívemhez kapok, hogy memóriahibás lett a GeForce. Van ennek valami számszerűsíthető eleme, vagy Grath szemmértékre döntötte el?

    Tegnap feltöltöttem a RE-sorozatot bemutató cikk második részét a Logoutra. Stay tuned. Egy Code Veronica-felújításnak jobban örülnék én is, a RE 4 úgysem lehet annyira markánsan eltérő, mint a RE 2 felújítás, hacsak nem csinálnak belőle valami tök mást, FPS-t, RTS-t, autóversenyt vagy izometrikus szerepjátékot. :U

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák