Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remus389

    veterán

    válasz lapalapa #7 üzenetére

    Wadia DI122 -vel használom. 2016-ban vettem 500K huf volt, ennyi pénzért ajándék. Külön erősítő nincs, valószínű 500K-nál drágább lenne, aminek jobb hangja van mint a beépítettnek.

    Én ennyi pénzt biztos nem szánnék a forrásra, de elhiszem hogy jó.

    Két irányzat létezik általában, van a meleg, részleteket elfedő, mindenből kellemes hangot csinálni akaró cucc, a másik a gyors minden részletet megmutató reális hang, ami megmutatja mi van a felvételen.

    A Lake People G103S pedig az előbbiben partner, itt van egy kis leírás róla [link] és összehasonlítás más amp-okkal, az árát is nézni kell azért, 50K volt nekem használtan, újonnan 100 ezer felett van.

    Viszont ha ilyen szintű fejhallgatót használsz azzal az ifi daccal a képen

    Az nem az enyém volt, hanem akihez mentem. Nekem Drop-os SDAC van és Lake People G103S. A te cuccaidhoz képest olcsók, de én nagyon elégedett vagyok velük, kellemesen szólnak, hallatszódnak az apró részletek is vagy hibák is, de nem próbálja túlságosan felhívni a figyelmet rájuk így. Leönti csokiöntettel a zenét, ha lehet így mondani. Mindenesetre az előző hozzászólásomban linkelt ezüstkábel javított a basszusán és tisztaságán.
    Ki kell próbálni, hogy eldöntse az ember, biztos van feljebb, csak nem biztos hogy az élvezetes.

    https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák