Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzsolesz

    nagyúr

    válasz Angel1981 #10 üzenetére

    Nagyon, de nagyon igazad van, és ezzel a poszttal meg is ragadtad a lényegét a dolognak.

    Amire még nagyon igaz ez, az a ZENE.

    Ugyan abból az évből, tegyük fel 1994-ből ha meghallgatok egy általam is kedvelt diszkó zenét, akkor jó érzéssel tölt el, tetszik, mutogatom a fiatalabbaknak hogy az öreg harcsa erre nyomta, stb... Viszont ha egy általam nem ismert számot teszek, akár ugyan attól az előadótól, ugyan arról az albumról, már kicsit lankad ez az érzés, mi több megmosolygom magam, hogy jé, talán még idióta hangzása is van....... :)

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Angel1981 #10 üzenetére

    Ez részben magyarázat, és el is fogadom.
    De akkor miért van az, hogy a mai játékok nem nyújtanak akkora szórakozást mint régen. Ha bárki megkérdez, hogy melyik single player játék volt a legjobb amivel valaha játszottam, akkor én gondolkodás nélkül a Mafia 1-et és a NolF-ot mondanám. Miért van az, hogy azóta semmi sem volt jobb ezeknél? Az a két játék olyan játékélmény nyújtott ami nyomában azóta sem ért semmi. De miért?! (Tavaly nyomtam végig a MGS játékokat, csak azok tudták überelni ezt a két címet, de azt a sorozatot kompletten tudom csak értékelni. Úgy viszont mindenek felett áll számomra. És azok se mai játékok már.) Ezt nem lehet azzal magyarázni, hogy mert csak a jóra emlékszem.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák