Új hozzászólás Aktív témák

  • Lac67

    csendes tag

    Én Xiaomi Mi 9T Pro-t akartam venni, ami 50 ezerrel több, de cserébe Amoled kijelzős valamint 5 mm-el kisebb magassága :C . A Redmi Note 8 Pro 2 mm-el szélesebb, de kényelmesen át tudom fogni :C , inkább a magassága zavar egy kicsit (lett volna vastagabb, de legalább 5 mm-el alacsonyabb). Van benne SD slot (hybrid) :C , infra táviránytó :C és az ujjlenyomat olvasó nincs beépítve a kijelzőbe, mely technológia azért gyorsabb és mindig felismer :U . Most jelent meg a globális verzió, persze hogy nincs még rá GCam, mint pl. a már 3 hónapja forgalomban lévő Mi 9T/Mi 9T Pro-ra, de lehet, hogy nem is lesz az MTK proci miatt. Este felé (sötétben) nagyon jó fotót lehet vele lőni. Rendkívül gyors, nem melegszik, s a tesztben nagyon szidott hangszórója nagyon jól szól (a régi Sony X Compact-om elbújhat mellette, pedig az sztereó). A kijelzője IPS, de a jobbak közül :U . Volt a kommentelők között, aki szerint nem testreszabható a telefon, de volt aki szerint igen (az utóbbinak van igaza, akár órákat el lehet tölteni a beállítással). Október 29-én véletlenül jutott a tudomásomra, hogy hivatalosan is lehet kapni kis hazánkban, ráadásul 84.900 Ft-os akciós áron! 31-én már kézbe is vehettem, s nem bántam meg, hogy lecsaptam rá, főleg, hogy mint itt írják, már készlet hiány van belőle! :F

Új hozzászólás Aktív témák