Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz 7Heads Drago #50 üzenetére

    Ha megnézed, a PH teszten is offline videónézésben teljesített jobban a Realme az akkuidőt tekintve, és a GSM Arena teszten is abban jobb. Telefonálás közben, vagy aktívabban használva viszont jobban húzza az akkut a Realme szoftvere, és összességében gyengébb. Az A72 topikban sem jellemző hogy az akkuidőre panaszkodnának.

    Értem én hogy nem szereted a Samsungot, nekem is megvannak azok a márkák amikből nem vennék.
    De nem ennyire egyértelmű, hogy melyik telefon a jobb vétel ezek közül, ha valaki nem elfogult valamilyen irányba. Mindkettő mellett vannak érvek, szerintem egyéni preferenciák kérdése hogy kinek melyik lesz jobb vétel. Sőt, azt is megkockáztatom hogy még csak nem is alternatívái egymásnak. Akinek számít az IP védelem, a jack, a hosszú támogatás, az optikai zoom, vagy az SD bővíthetőség, az sose fogja ezt a Realmet választani az A72-vel szemben. Akinek meg csúcs közeli hardverre, magasabb képfrissítésű kijelzőre, vagy jóval gyorsabb töltésre van szüksége, az ezt fogja megvenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák