Hirdetés

2019. június 17., hétfő

Gyorskeresés

(#1) #78687232

(törölt tag)

A végén jót nevettem :D

(#2) Segal

Segal
(PH! addikt)

Amennyire nem tetszett a bejelenteskor, annyira kezd tetszeni a marketing felporgetese ota:DD

(#3) Viper26

Viper26
(PH! nagyúr)

Az első rész remek hangulata után ez kb botrányos. :(

iPhone Xs | Apple watch S4

(#4) szupermacs

szupermacs
(PH! kedvence)

Az első rész megérne egy 4K felbontást One X-en, ha már nagyon szeretnének hangulatot kelteni a folytatással.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) TESCO-Zsömle válasza Segal (#2) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Pont ez a marketing lényege.

Amúgy meg gyak egy Borderlands kopipaszta real grafikával.

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#6) XuChi válasza Viper26 (#3) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Emlékeim szerint, az első rész, mintha komolyan vette volna magát, ellenben ez a rész el Barbie-sodott és elhülyült. Ez a marháskodás a BL-nek jól áll, de ez Rage kéne hogy legyen!

Ennek ellenére, ha a fentiektől eltekintünk, egy egészen pofás szórakozásnak nézünk elébe. Egy próbát mindenképpen meg fog érni szerintem :)

(#7) lofagi

lofagi
(PH! addikt)

Nos, ez a trailer nagyon tetszett. :C

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) Viper26 válasza XuChi (#6) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Én is így vagyok vele, azt a vonalat kellett volna tovább vinni, persze meglátjuk milyen lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) .LnB válasza Viper26 (#8) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Az a vonal egy sótlan átlag fps vonala.

Ebbe van egy kis chili. :D Színes, szagos chili.

Az az érdekes, hogy sokak sírnak emiatt a stílus miatt. Ha meg megkérdezed őket, hogy szerintük a Blood Dragon milyen volt?! Akkor az bizony fasza volt. Pedig szerintem ugyan azt az őrültséget hordozza a Rage 2 is.

[ Szerkesztve ]

// Táti Tigrisek // Pittsburgh Penguins \\ MAC Újbuda \\

(#10) Viper26 válasza .LnB (#9) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Az egész olyan most, mintha 12 éves gyerekek lennének a célközönség.

(#11) XuChi válasza Viper26 (#10) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Mert bizony ők a célközönség! Szerinted kik fortnite-oznak meg pubg-znek a legtöbben ? Gyerekek. Ők sokkal többen vannak mint a HC réteg, ergo, nekik kell megfelelni. Nekik ez kell, csillog, villog, ökörködés kell, meg robbanások. Az hogy ez nekünk nem tetszik, kit is érdekel ??? Nah hát ez van...

(#12) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Én casual vagyok, 32 éves, ráadásul szülő. Mégis tetszik. Úgy gondolom, hogy a felnőtséget nem az jelenti, hogy búvalbaszottnak kell non-stop lenni. :U (Biztos belül egy éretlen 12 éves kölyök vagyok. :U )

[ Szerkesztve ]

// Táti Tigrisek // Pittsburgh Penguins \\ MAC Újbuda \\

(#13) #78687232 válasza XuChi (#11) üzenetére

(törölt tag)

Nehogy elvigyenek a gyíkemberek téged itt a világ megfejtése miatt.

(#14) XuChi válasza #78687232 (#13) üzenetére

XuChi
(PH! addikt)

Már vissza is hoztak, nem bírtak velem... :))

(#15) Hopkins95 válasza .LnB (#12) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

+1 abszolút egyetértek! :) Igaz én még csak 24 éves vagyok, de nagyon tetszik ez színvilág meg az őrült karakterek! Olyan „badass”! :D Ahogy néztem ezt a videót is, végig mosolyogtam rajta! Utána visszanéztem az eredeti Rage játék előzetesét és kicsit elfogott a depresszió.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#16) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Egészen bejön, kérdés, mennyire nyitott világú a játék? Egy Far Cry-szerű open world kéne csak, és simán megvenném, ha lenne legalább 75 km2 a pálya.

(#17) Enton válasza Fred23 (#16) üzenetére

Enton
(PH! addikt)

Volt már open world trailer ha netán lemaradtál volna róla:

Rage 2 - Open World Trailer

Hogy pontosan mekkora is lesz 1 hónap mulva kiderül.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#18) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

Jo kis PC-s gameplay egy ismertebb FPS speedrunnertol [link]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.