Hirdetés

2019. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Nem a legszebb számok, de kb. erre számítottam.

(#2) hajbel válasza Fitzgerald (#1) üzenetére

hajbel
(őstag)

Én is. Kb. Far Cry New Dawn minőség.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#3) markknight

markknight
(őstag)

Ne már! :(

(#4) -FLY->

-FLY->
(senior tag)

Kezd sajnos olcsó hobbi lenni nekem a géjming.

(#5) hombre[EU]

hombre[EU]
(őstag)

Jól értem ,hogy ~12óra a game? " I only encountered these issues a couple of times during my 12 hours with the game," VG247
Egy open worldnél,ahol a gameplay 1/3-a utazás...

[ Szerkesztve ]

you must be the change you wish to see in the world

(#6) Fitzgerald válasza hombre[EU] (#5) üzenetére

Fitzgerald
(PH! kedvence)

Gman 16 óráról beszél a tesztjében, de az csak a fő szál.

(#7) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Hát legalább ezzel is spóroltak egy kicsit, ráér akkor megvenni mikor akciósan lesz 3k ért :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

A hét pontos játék is jó játék!!!!
Inkább az a baj, hogy a pontozásos rendszer egy kalap kaki.Szinte senki nem használja ki 1-10ig (1-100%ig) a skálát.amúgy mindig a teszt elolvasás erősen ajánlott, hiszen ott le van írva minden ami alapján dönteni tud a játékos.

[ Szerkesztve ]

(#9) Silenzio

Silenzio
(PH! addikt)

Várható volt. Az első rész és a Mad Max is a belső tartalmon vérzett el, csakis a repetitivitása és sekélyessége miatt nem lett maradandó. Főleg a Rage, egy emlékezetes momentumot vagy karaktert sem tudnék belőle felsorolni, talán csak a romos várost a vége felé, az belém ivódott. Nem várok el Witcher szintű kidolgozottságot egy akciójátéktól, de maradandó epizódok és karakterek tömkelegét igen. Ettől lettek nagyok a nem multi fps-ek az elmúlt évtizedekben a Duke Nukemtől a Half-Life-on keresztül a Halókig vagy a Bioshock Infinite-ig.

(#8) ProEvoFan: Inkább az a baj, hogy nagy a szórás. Akad 50%-os értékelés is, és a Gamespot 2-es (60%) osztályzata sem túl kecsegtető.

[ Szerkesztve ]

(#10) .Z. válasza Silenzio (#9) üzenetére

.Z.
(fanatikus tag)

Nem az 50-60% értékelés a gond, hanem hogy van aki képes ilyenekért 60 eurót kérni ;]

(#11) Plazmacucci válasza Fitzgerald (#6) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Meg hogy ha rendes fegyvert akarsz grindolni kell érte... Így könnyű játékidőt csinálni :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) hajbel válasza ProEvoFan (#8) üzenetére

hajbel
(őstag)

A tesztek szerint, 0 trartalom a főküldetéseken kívül. A fő sztori, rövid, repetitív és 0 emlékezetes karaketer van benne.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#13) saelin válasza hajbel (#12) üzenetére

saelin
(PH! kedvence)

Pedig milyen jónak tűnt gameplay-ek alapján.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) hajbel válasza saelin (#13) üzenetére

hajbel
(őstag)

Tipikus 2019-es pénzcsináló játék. Telerakták látványos akciójelenetekkel, hogy lehessen promózni, azon kívül tartalom 0. Majd a singlet fejlesztik, abból lesz majd sok pénz...

(#15) wesder válasza hajbel (#14) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mivel egy only single jàték így màst nem is tudnànak fejleszteni benne.

[ Szerkesztve ]

Open "windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#16) GodGamer5 válasza hajbel (#12) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Akkor hozták a Just Cause 4-szintet. Azért a játékért is kb büntetni kéne őket... :W

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#17) ted_tris válasza GodGamer5 (#16) üzenetére

ted_tris
(kvázi-tag)

Ugy oszinten, mire szamitottal?
Az avalanche minden jateka igenytelen amator munka. Rondak is, rosszak is.
Nem is ertem, hogyan adhat nekik barki barmilyen komoly megbizast.
Csak azt tudom elkepzelni, hogy nyugati viszonyatban valami pitianer osszegert vallaljak be.
Aztan olyan is lesz.
Igenytelen hulladek.

[ Szerkesztve ]

(#18) ripla

ripla
(őstag)

Azt mondják a sztori egy nagy nulla, konkrétan az egész játék egy farmolásból áll, és ha nagyon belehúzol, 7-8 óra alatt a végére is érsz. Kimarad.

Huawei P20 Lite

(#19) Zolik

Zolik
(senior tag)

ma néztem a The VR-on gameplayt de nem vagyok elájulva tőle. ugrál pattog minden ellen mint a gumimacik meg kb hent az egész.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#20) sheep válasza ted_tris (#17) üzenetére

sheep
(PH! addikt)

Egyetértek. Amikor meghallottam hogy Avalanche sajnos előre gondoltam hogy ez lesz. Nagyon sajnálom hogy a Rage játékból ez a fos lett.

Azért nem jó medvével beszélgetni mert gyakran félbeszakít

(#21) atainprison

atainprison
(senior tag)

A nagy kamu portálok mellett, azért jó pár igen pozitív értékelése is van a játéknak.
A sztori miatt meg nem értem miért megy a sírás. Egy single player akció fps-ben nem igen szokott érdekes történet lenni. A Doom is teljesen jó játék, pedig annak is egy nagy rakás szar a története.

(#22) hajbel válasza wesder (#15) üzenetére

hajbel
(őstag)

Kösz a korrekciót :R

(#23) xeon forever válasza ripla (#18) üzenetére

xeon forever
(őstag)

Story nélkül én is megvárom mig lemegy 20Eur alá...

MAIN QUEST LINE: DELL WORKSTATIONS T1600 2xT3600 RouterBOARD 750G r3 RouterBOARD RB260GS 3Com Switch 4800G RETRO Cuccok:GIGA P45UD3R+Xeon e5430@3.73GHZ

(#24) Ryder62

Ryder62
(őstag)

Én várom. Sokszor volt már olyan érzésem esténként, hogy lenne kedvem játszani kicsit, de nincs affinitásom elindítani egy komplexebb játékot. Pl egy RPG. Abba bele kell merülni, meg vannak üresjáratok, mikor effektív nem történik semmi. A Rage 2 arra pont jó lesz, hogy beugrok kicsit, lövök párat és kilépek.

(#25) front3r válasza Zolik (#19) üzenetére

front3r
(PH! addikt)

Ez a játék a hentről szól, amennyit láttam a storyból a streamben, még az is jó volt. Nekem bejött, ma jön is a rendelésem.

LG OLEDB7V | PS4 Pro/Xbox One X | Note 9, Galaxy Watch

(#26) Jhonny06 válasza hombre[EU] (#5) üzenetére

Jhonny06
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ez csak annyit jelent, hogy ennyit tett bele, de a tesztelők tipikusan végigrohannak a játékon, hogy minél előbb kihozzák a cikket. Valószínűleg jóval több van benne.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#27) hajbel válasza Jhonny06 (#26) üzenetére

hajbel
(őstag)

Kitértek erre is. A fő sztorin kívül üres a játék.

(#28) nubreed

nubreed
(PH! kedvence)

Ezért volt belengetve a roadmap, mert jelenleg ez egy üres játék, kb 8-10 óra alatt végig játszható sztorival. Egy csomó külföldi cikk ezt hozta le, hogy ennyi idő alatt már grind -olt is eleget ahhoz, hogy ki maxolja a cuccait. Nevetséges, hogy ezért is elkérnek 60 eurót. Amennyire vártam, annyira csalódás ezek alapján.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#29) GodGamer5 válasza ted_tris (#17) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

A Just Cause 2 még egész igényes volt, a három meg szép és élvezetes is kb a feléig, de a negyedik rész egy fos downgrade lett. Ezért felháborító, hogy az id meglépte ezt.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#30) sz.atesz89 válasza GodGamer5 (#29) üzenetére

sz.atesz89
(tag)

Valaki tud erre megoldást, április és a mai driverrel is ugyan ez a helyzet.

[kép]

PSN: szuhi Battlefield 1 Magyar Csapat: https://www.facebook.com/groups/568401549988316

(#31) wesder válasza sz.atesz89 (#30) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Refound

Open "windows, closing doors God can't help us anymore" /5FDP - Fire In The Hole/

(#32) sz.atesz89 válasza wesder (#31) üzenetére

sz.atesz89
(tag)

Magyarul? :D

PSN: szuhi Battlefield 1 Magyar Csapat: https://www.facebook.com/groups/568401549988316

(#33) .Z. válasza sz.atesz89 (#30) üzenetére

.Z.
(fanatikus tag)

Próbáld meg fullscreenben futtatni a játékot 30fps -re fixálva. Vagy levenni a VGA órajeléből.

(#34) sz.atesz89 válasza .Z. (#33) üzenetére

sz.atesz89
(tag)

El sem indul nem tudok mi állítani rajt. Vga rx580 meg alap gyári órajelen van.

(#35) .Z. válasza sz.atesz89 (#34) üzenetére

.Z.
(fanatikus tag)

Itt egy szép lista, ott le van írva NV kártyákra. Lehet majd AMD -re is kirakják.

(#36) shotika

shotika
(fanatikus tag)

Én pont az kaptam, amire vágytam (mondjuk a 60 eurót én is sokkalom érte, 30ért vettem meg), kicsit olyan, mint a Doom, csak sivatagos környezetben. Akinek az, vagy a Mad Max játék bejött, azoknak ez is tetszeni fog. Kellemes gépigény, szép grafika, sok-sok akció és lootolás.
Nyomokban tartalmaz néhány elemet a 2011-es első részből (egy-két fegyver, helyszín, meg a HUD), de itt azért jóval pörgősebb lett a cucc, és ezúttal nem az ID Tech motorja robog alatta, hanem a Mad Maxben is használt Apex motor.

Shotiii#2629

(#37) lofagi

lofagi
(PH! addikt)

Aki valamikor játszott a Mad Max nevű játékkal az ne vegye meg ezt, konkrétan szinte majdnem ugyanazt kell benne csinálni, mint ott. Annyi,hogy itt azért a gunplay, a grafika jobb. Értem én,hogy ugyanaz a készítők csinálták, mint azt, de szerintem akinek az meg volt az nyugodtan kihagyhatja ezt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#38) s912 válasza lofagi (#37) üzenetére

s912
(senior tag)

+1

(#36) shotika: Köze nincs a DOOM-hoz.. Ez egy Mad Max játék, csak az id eladta a rage címet a svéd fejlesztő csapatnak :(

(#39) hajbel válasza lofagi (#37) üzenetére

hajbel
(őstag)

Nem pont fordítva gondoltad? Akinek az bejött, az vegye meg, aki meg otthagyta felénél, mint én, az ne?

(#40) coolabácsi

coolabácsi
(tag)

Belepillantottam, nem rossz ez. A konfigom papír szerint minimum közeli :B , Ryzen 1300x@3,7 Ghz, 16GB ram, 1060 3GB, ultra beállításon majdnem fix a 60 képkocka.

(#41) atainprison válasza lofagi (#37) üzenetére

atainprison
(senior tag)

A Mad Max az nem egy bunyós/autós third person játék? Mert én egy olyannal játszottam és ennek nem sok köze van hozzá, főleg, hogy ez egy FPS :) . Ebben is van sivatag, autózás, de a core gameplay teljesen más.

(#42) wesder válasza atainprison (#41) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szerintem kevered a Max Payne-nel.

(#43) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Kíváncsi vagyok üzletileg mekkora siker lesz, már csak amiatt mert ahogy nézem így egy napot belül virágboltba is került, holott azt hangoztatják, hogy azért kell a védelem, hogy első pár hétben védje, míg a nagy eladások vannak.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#44) wesder válasza laceszgamer (#43) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Az értelmesebje viràgboltból demózik. A retard jàtékosok meg úgy jàtszanak.

(#45) laceszgamer válasza wesder (#44) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Igazából ezzel a jelenséggel csak az a baj, hogy a ami játékok nagy részében egy ilyen demozás alatt simán kipörgetik sokan, utána meg marad, az akkor minek is vegye meg érzés. Én épp ezért kerülöm ezt a megoldást, inkább kivárok aztán addig amit lehet infot begyűjtök. :D

(#46) wesder válasza laceszgamer (#45) üzenetére

wesder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Én màr csak azért is megvettem a demózott jàtékot, mert ezzel tàmogatom a fejlesztőt.

(#47) atainprison válasza wesder (#42) üzenetére

atainprison
(senior tag)

Mit keverek a Max Payne-nel? :)
Erről a Mad Max játékról beszélek.

(#48) .Z. válasza laceszgamer (#43) üzenetére

.Z.
(fanatikus tag)

Arra én is, mert amilyen bugparádé volt, gondolom sokan refundolták. Szokásos copy-paste konzolport.

(#49) Sensut

Sensut
(őstag)

Hát, úgy 2 óra játék után igazából semmi újat nem találtam a játékban kivéve azt, hogy a grafika ultrán is elég pocsék. Nagyon Fallout ízű az egész játékmenet, a lepusztult környezet, a gyűjtögetés, a fejlesztések - tudja az isten, az első rész annak idején jobban megfogott. Aki szereti az open world játékokat és Mad Maxet, az el tud lenni vele, de sokat nem kell várni tőle. Nem tetszik, hogy nem tudok világosítani a környezeten s így éjjel elég nehézkes a dolog ezzel a zavaros grafikával, mert nincs lámpa se benne (egyelőre). Megtörtént néhányszor, hogy mentéskor megpróbáltam felülírni egy már meglevő slotot és a játék totál lefagyott, úgyhogy kéri már a javításokat is. Amúgy a mentések amolyan Far Cry-osak, hogy elmenti az állást, de betöltéskor nem a pusztába tesz vissza, hanem egy legközelebbi objektumhoz, de legalább van manuális mentési lehetőség. Én személy szerint el leszek vele egy darabig, mert sokat amúgy sem vártam tőle s jobb híján hadd szóljon!

(#50) laceszgamer válasza wesder (#46) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Nálam teljes árat csak nagyon biztos címek illetnek meg, Doom Eternal és a Cyberpunk 2077 van egyelőre ezen a listán, a többi meg attól függ, milyen lesz. :D
Rage 2 is tele lenne csomó 90+-al valszeg már megvettem volna, de így nem éri meg a teljes árat.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.