2019. augusztus 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Szenzációs! 1:10-nél többször néztem újra. Nem hittem a szememnek. És van benne NASCAR! :C

Homo Ludens

(#2) gianni85 válasza .LnB (#1) üzenetére

gianni85
(veterán)

ezt nem tudom ebben a témában sose kihagyni ;]

(#3) .LnB
azt aláírom. Engem valahogy nem köt le, bár az F1 se... rally-t imádom viszont

Játékhoz: el ne csúsztassák, még idén szükségem van egy normális autós játékra PS4-en. Azt se bánom, ha picit arcade-osabb lesz a kelleténél

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc | Jonsbo U1 Plus ezüst alu ITX

(#3) .LnB válasza gianni85 (#2) üzenetére

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Semmi baj ezzel, ez így is van. :) De van ennek mélysége. Én nagyon szeretem. Nagyobb verseny van ott, mint az F1-ben.

[ Szerkesztve ]

Homo Ludens

(#4) Luck Dragon

Luck Dragon
(veterán)

Nagyon szép , grat :Y

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. iPad Pro Lte. Android One.

(#5) fondorlatos

fondorlatos
(aktív tag)

Na ez tetszik! Látvány nagyon ott van, gondolom fizika terén is beleteszik, amit tudnak.
Néhány régebbi kocsi láttán különösen felcsillant a szemem.

(#6) Th1sN04ll válasza fondorlatos (#5) üzenetére

Th1sN04ll
(senior tag)

Sierra cosworth volt ugye jól láttam ? *-* :C

(#7) gianni85 válasza Th1sN04ll (#6) üzenetére

gianni85
(veterán)

az, meg a régi Merci E190 (L)

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc | Jonsbo U1 Plus ezüst alu ITX

(#8) Th1sN04ll válasza gianni85 (#7) üzenetére

Th1sN04ll
(senior tag)

Na már csak ezekért is Instant vétel! Valahogy a mostani autós gamek ezekról megfeledkeznek, csak a lambó meg a csilli villi szarok, pedig ezek voltak a nagy gépek :K

(#9) james001

james001
(veterán)

Na ez komoly lesz. :Y

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#10) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Kilóra megvettek! :Y

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#11) M5Norbi

M5Norbi
(őstag)

Kicsit szkeptikus voltam eddig .....sose lesz kész....csak ígérik ......blabla....

DE: Azta Q ...... Hát ez nagyon jó lesz.

O shit..... gyűjthetek fejlesztésre.....gyorsan adok fel lottót :D

Biztos őrületes gépigénye lesz.

[ Szerkesztve ]

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#12) Logen88

Logen88
(aktív tag)

Nagyon durva lesz. :R Az ilyen címekért éri meg fejleszteni a gépet.

The Last of Us is a masterpiece.

(#13) tomiii.

tomiii.
(aktív tag)

és van benne ford sierra RS500 is :C bár ez a festés nem ismerős egyik bajnokságból se :(

régebben én is kétkedve figyeltem a játék híreit, de kezd elszállni minden kétségem

[ Szerkesztve ]

'91 Ford Sierra 2.0i & a drift missile || facebook.com/wastehouse

(#14) wolfman

wolfman
(veterán)

Bámulatos hogy a videó minősége egy átlagos 720p körül van, de 1440p-re is be lehet állítani, ami után semmi változás nem lesz. :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#15) fondorlatos válasza gianni85 (#7) üzenetére

fondorlatos
(aktív tag)

Jól csapatnak az e30 asok, sierra cosworth is, ahogy fentebb említették már, de bizony a 190e mercire kaptam fel igazán a fejem :)

(#16) Benito94

Benito94
(tag)

Ha a hangokon javítani akkor tuti beszerzem. :D

(#17) bulikavagyok

bulikavagyok
(veterán)

Nekem is első napos vétel lesz, de ettől függetlenül ez a videó kicsit csalódás az eddigi infók (képek, videók) alapján. :U
wolfman: ez tényleg érdekes, de lehet a YT hibája.

[ Szerkesztve ]

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#18) ledgeri

ledgeri
(veterán)

Hét hogy mai PC-s game egyedül a Crew lesz amiben lesz MINI, azt sajnálom...

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#19) Jack@l válasza M5Norbi (#11) üzenetére

Jack@l
(veterán)

A szép az nem egyenlő a jóval. Tény hogy szép lesz.

(#20) mentoloshypo

mentoloshypo
(senior tag)

A grafikától nem tettem le a hajam.

(#21) Csapoati válasza mentoloshypo (#20) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Elnezest? Melyik jatek szebb ennel?

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#22) Chapel

Chapel
(addikt)

Ez. Egyszerűen. Döbbentes. :R

Komolyan mondom, GTA V-öt nem várom ennyire pc-re mint ezt; akkor már csak egy kérdés maradt: Milyen kormányt vegyen hozzá az ember fia :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel

(#23) Th1sN04ll válasza Chapel (#22) üzenetére

Th1sN04ll
(senior tag)

IFA ;]

(#24) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

Király :) Kíváncsi lennék a gépigényére, hogy HD mellett egy HD 7750 elég lenne-e hozzá (maximum, élsimítás nélkül) :)

"The best things in life aren't things"

(#25) Csapoati válasza Ed3r_X_ (#24) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nem. Nekem pont 7750-em volt, köhögött vele rendesen. A konfigomban szereplő géppel most sem megy maxon 1280x1024-ben rendesen. Ja, mindezt singleplayerben.

(#26) SityiSXT válasza Csapoati (#25) üzenetére

SityiSXT
(senior tag)

Tegyük hozzá, most lépett alfa státuszba a játék - elvileg a lényegi optimalizáció a béta fázisban lesz.

(#27) bulikavagyok válasza Csapoati (#21) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Nehéz összehasonlítani egy videó alapján, de a Forza5 talán szebb,- legalábbis egyes részleteiben. Az autók nem biztos, de a pálya szerintem mindenképp. Például az új pályákon már a felfestés is 3D-s az úton, elképesztően részletes. Nyilván ott nincs napszakváltás, és időjárás sem, de ezeket leszámítva gyönyörű. :)

BMW 420d Cabrio eladó! https://goo.gl/cxronZ ● Üdülés Miskolctapolcán! https://goo.gl/8ntJQc >>> Egyedi árért írj privátot!

(#28) - = Zk = -

- = Zk = -
(félisten)

1. remélem eredeti hangok lesznek benne
2. nuku drift (lsd nfs hp 2010)
3. ha ez valóban akkora húdeszimulátor lesz, akkor felejtő az xbox kontroller :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#29) Csapoati válasza bulikavagyok (#27) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Csak ez még nincs kész. :)

Zk: Drift nem lesz benne, és szimulátor lesz, de egy kicsikét talán kevésbé komoly, mint az Assetto Corsa.

[ Szerkesztve ]

(#30) bulikavagyok válasza Csapoati (#29) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Oké, ez igaz, illetve még csak ez az első hivatalos trailer.. Reméljük a legjobbakat! ;)

(#31) tomiii. válasza - = Zk = - (#28) üzenetére

tomiii.
(aktív tag)

azt írják, hogy részletes autóbeállítások lesznek, (vagy lehet rosszul emlekszem, akkor vegyétek semmisnek ezt a hszt) szoval csak bekell allitani a megfelelo parameterek es mehet a drift :D

(#32) Csapoati válasza bulikavagyok (#30) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Én két éve vagyok tag a fejlesztésben (mármint befizettem, nem én csinálom :D ), és azóta rengeteget szépült azért. Szinte össze sem lehet hasonlítani a mostani verziókat az akkoriakkal. Csak lenne már kész...

#31: Jól emlékszel, GTR-szintű beállítások vannak. Ami nem csoda, hisz ez a banda csinálta azt a játékot is.

[ Szerkesztve ]

(#33) bulikavagyok válasza Csapoati (#32) üzenetére

bulikavagyok
(veterán)

Őszintén szurkolok neki, mert imádom az ilyen játékokat, és ennek tetszik a koncepciója...

(#34) Ed3r_X_ válasza Csapoati (#25) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Akkor kimarad, egyelőre nincsen pénz fejlesztésre. Durva, ez már next gen. ;]

(#35) Csapoati válasza Ed3r_X_ (#34) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Nem muszáj maxon futtatni. :) Mediumon is szép, a fizika meg ugyanolyan marad.

(#36) - = Zk = - válasza Csapoati (#29) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

ha meglátok egy ingém videót, amiben picit is driftel az autó irányítás közben, ásom el a g.cibe :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! "

(#37) Ed3r_X_ válasza Csapoati (#35) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Grafika mániás vagyok, Black Flag-ben is inkább elviselem a néhai 25-30 FPS-t a High-Ultra közeli beállításokon :) Igaz ide VGA is kéne, meg monitor is, de egyelőre tuti nem lesz pénz. Viszont elég régóta figyelem ezt a játékot, és ígéretes nagyon. Kevés játék jön be.

(#38) tomiii. válasza Csapoati (#32) üzenetére

tomiii.
(aktív tag)

gtr evo-ban ha jol informalodtam lehetett allitani a kovetkezoket, diff 90-100%lock, hatso kereknyomas jo magasra, elso alacsonyabb joval, elolre mehet negativ kerekdoles, gatlok,rugok kemenyre, kormanyszoget szepen magasra allitani, valto atteteleket minel rovidebbre es mehet is a drift :D mondjuk ez inkabb Zk- hszére valasz

bar ezen a jatekon pont nem dolgozott ez a csapat, csak ez elottieken, igy lehet ezek nem egyeznek, en sajnos evek ota nem jatszottam semmivel, elotte se nagyon, igy nincsenek ezzel kapcsolatban emlekeim, de ezt majd lehet kiprobalom

#36: ja, hogy nem drift a cél? :D

[ Szerkesztve ]

(#39) - = Zk = - válasza Ed3r_X_ (#37) üzenetére

- = Zk = -
(félisten)

én is graf mániás vagyok, de karmolok, ha szaggat. akk ink visszaveszem a grafot :C

(#40) dredbiro

dredbiro
(senior tag)

jó lesz ez,várós :K

Tanuló: Hú, a hülye majdnem nekünk jött, még jó hogy fékeztél! Oktató: Én a STOP tábla miatt fékeztem! Tanuló: Akkor ezzel azt akarod mondani, én vagyok a hülye?

(#41) LackoMester

LackoMester
(addikt)

Hát igen, ez durva gém lesz. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#42) seederking

seederking
(őstag)

Elsőre olyan,Test drive 1 új köntösben érzésem volt...(de rohadt nehéz volt az)
Egyébként nagyon szép és tartalmasnak tűnik.

(#43) Garada

Garada
(őstag)

Lenyűgöző látványvilág, de a játékmenet is minimum ilyen klassz legyen.

If life gives you lemons, make lemonade!

(#44) nsrking

nsrking
(aktív tag)

erre mást már nem tudok mondani... ezt akkor is szeretni fogom ha sz*r lesz! :)

(#45) neilszab válasza - = Zk = - (#36) üzenetére

neilszab
(őstag)

Egy jó szimulátorban nem kell külön drift módot írni, mert az erős hátsókerekes autók alapból drift-elnek, ha úgy rángatja a gépet az ember. A Drift csak az NFS-ben egy külön cucc, normál esetben a gyors és erős autók teljesen természetes velejárója. :U

Az hogy a Project Cars mennyire lesz komoly szimulátor, ez még egyelőre kérdéses, de valószínűleg a Gran Turismo és a Forza féle középutat választják, ezekben pedig alapból úgy van megírva a fizika, hogy könnyen lehet bennük driftelni, ha úgy akarja az ember, de nem kötelező ha nem akar.

-----

A régi oldschool verdáknak meg ma is nagy közönsége van, ilyen gépek a csak PC-re most készülő komolyabb szimulátorokban is vannak, lásd Assetto Corsa, vagy a RaceRoom.

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros versenyek - www.GTR-Masters.hu

(#46) SityiSXT válasza neilszab (#45) üzenetére

SityiSXT
(senior tag)

Nem hinnem, hogy nagyon visszafogjak magukat szimulacio teren, ugyanis Ben Collins es Nicholas Hamilton igen aktivan kommentelget a forumon, hogy is kene az adott autoknak viselkednie, hogy valosaghubb legyen. ;)

(#47) tomiii. válasza neilszab (#45) üzenetére

tomiii.
(aktív tag)

azért próbálj meg egyszer egy forma1-es autóval, vagy valami teljesen tapadásra beállított autóval driftelni :D kíváncsi leszek a végeredményre ;] az erő és a hátsókerekesség csak egy dolog

(#48) neilszab válasza SityiSXT (#46) üzenetére

neilszab
(őstag)

Nézd, ha egy autós játékot multiplatform-ra fejlesztenek, az nyélből nem lehet hardcore simulator, mert nagyon súlyos üzleti bukás lenne, a konzolnak egyszerűen nem ilyen a célközönsége. Ettől még lehet vmi nagyon jó és élvezetes, meg autószerű, lásd Gran Turismo és Forza.

Azt meg hogy milyen neveket vonultatnak fel maguk mellé az teljesen lényegtelen, ha megnézed még az NFS Shift szériák mellé is valós versenyzőket állítottak, hogy igazolják mennyire hiteles a cucc, ez ma már alap, ha autós játékot akarsz eladni, de ezek sajnos semmit nem jelentek.

(#49) Jack@l válasza SityiSXT (#46) üzenetére

Jack@l
(veterán)

Meg lehet nézni az Assettot, körözni vele fél órát, aztán átülni pCars-ra. (bár lehet fordítva jobban kijönne a különbség)
Cars félárkád lesz, hogy a casual gamerek is érezhesssék, hogy milyen jól megy nekik :)

Szimuláció meg a fizika leprogramozásán múlik, az egy dolog, hogy egy fake valamit próbálnak paraméterezgetni. Még mindig az NFS-t fejlesztő brigádról beszélünk, eddig túl sokat ilyen téren nem tettek le...

(#50) neilszab válasza tomiii. (#47) üzenetére

neilszab
(őstag)

Ezekkel is lehet, ha a hátsó tengelyt el tudod pörgetni, akkor tudsz driftelni.
Persze nyilván F1-es, vagy vmi high-tech GT autóval ez már az extém nehéz kategória.

De egy McLaren P1-el simán lehet: videó
Vagy V8 Supercars:videó

Ez nyilván függ a beállítástól és a gumitól is, a versenyeken használt slick gumik nem annyira alkalmasak a drift-elésre.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.