Új hozzászólás Aktív témák

  • myckie2

    őstag

    Év nagy csalódása lett ez a játék. Sose voltam nagy szimulátor kedvelő, de azért jól eljátszogattam a Live for Speed és rFactor játékkal. Ahogy nézegettem a Gameplay videókat sose értettem, hogy mire ez a nagy hype. Csúnya környezet, gagyi időjárás effektek, borzalmas autó hangok és kevés autó. Tisztán látható volt, hogy ez a játék egy Shift 2, magas felbontású textúrákkal és új nap effekttel. Végül kijött a játék és ki is próbáltam. Sajnos. Grafika így 2015-ben nagyon gyenge (Forza és Driveclub-hoz viszonyítva), a hangok egyszerűen minősíthetetlenek. Olyan mintha egy 500Ft-os Genius mikrofonnal vették volna őket fel. Már 5 perc múlva fájt a fejem tőle. Egyszerűen katasztrófa. Az autók irányítása pedig még borzalmasabb. Teljesen unrealisztikus. Az autók száma iszonyat kevés. Igaz sok pálya van, de egyik sem olyan, amely megfogná az embert. Sima tucat pályák. A menü se túl acélos, ráadásul a játék kezdésénél a játék el sem magyarázza, hogy melyikkel lenne érdemes kezdeni Tier 1 vagy Tier 7. Inkább játszok bármelyik másik autós játékkal csak ezzel nem.

Új hozzászólás Aktív témák