Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Na akkor a játékról.

    Tippre Mahogany lesz a végleges neve. Mert a launcher is úgy indul. Egy win ablakos launchere van. Vagyis nincs game menü. Itt van a lobby, itt lehet ládát nyitogatni, meg kártyákat pakolgatni.

    Annyi a lényeg, hogy van egy loadout, itt deck-nek van elnevezve de teljesen mindegy. Szóval kártyák vannak. A fegyverek is kártyák, és be kell pakolgatni. 2 fegyvert lehet és 3 képességet.
    Fegyverek a következőek: rakéta vető, gránát vető, railgun, shotgun, meg egy lightning gun féle a quake-ből, és egy machinegun (de az legendary kártya, nem szereztem meg). A nevük más de ezek vannak.

    Ability kártya több van. Dupla ugrás, láthatatlanság, egy rocket barrage (mint Phara ultija az OW-ben), akna, tűzlabda (átváltozol tűzlabdává és el kell találnod repülve az ellenfelet), shield bubby (gömb alakú pajzs körülötted), idő visszatekerés (mint Tracer ultija az Ow-ben), Van turrett, az OP is nagyon...stb stb 19 kártya van benne jelenleg. A kártyákat lehet fejleszteni, szintezni, akkor erősebbek.
    És két pálya. Kicsi 1v1-es pályák.

    Mindkét fél látja a másik hp-ját, sima 1v1 meccs. Semmi különleges nincs benne. A mapok szörnyűek. Lehet rocketjumpolni, mert nincs selfdamage.

    Ezek vannak nagyjából.

    Oké, hogy egy nagyon kezdetleges build. De értelme nincs ennek már most. :D Minek állnak neki egy ilyen játéknak? Nyomtam azért.. nem 1-2 meccs után mondom ezt. Elértem az lvl2-t. Az kb 10-15 ranked meccs. De eskü nem értem ennek egyáltalán miért álltak neki?! :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák