2017. október 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ez már hamarabb érdekel mint a Valve féle Artifact.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Jó hát a MOBA kártyajáték nyilván másabb lesz mint az FPS kártyajáték. :D

Live-Die-Respawn

(#3) Béééla

Béééla
(őstag)

Idei további bejelentések a többi kiadótól:

- EA: Need for Speed Cards
- Telltale: Poker Night 3
- Square Enix: Final Fantasy MCMLVIII: Ace of Spades
- Microsoft: Halo: Decks, a csavar hogy Cortanát lecserélik Korda Gyurira
- Capcom: Street Gambler
- Ubisoft: Rayman Ravin Römi

És az Indie szcéna új felfedezettje: Mark "makk hetes" Jones alkotása a Card Trick: sidescrolling 2.896 D-s akció puzzle kártyajáték

Hány bőrt akarnak erről lehúzni???

Bélabá - https://www.youtube.com/mod4 - Egy kis infó, egy kis programozás, egy kis Arduino

(#4) .LnB válasza Béééla (#3) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Klárikáám!! :DDD

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#5) VictorHUN

VictorHUN
(fanatikus tag)

Nem hogy a brothers in armsnak állnának neki. Már a tököm ki van a boderlands-szos sz*rságjukkal.

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#6) [Prolixus]

[Prolixus]
(PH! addikt)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) smc

smc
(senior tag)

Valaki magyarázza már meg nekem hogyan kellene elképzelni egy kártyás fps-t. :F

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4><BQGW2750HM><MSSURPRO><SZ1

(#8) .LnB válasza smc (#7) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Úgy, hogy a katona, hős, vagy egyéb már karakter modellt, lecserélnek kártyákra. Adnak nekik esetleg lábakat meg kezet, és egy kártyát irányítasz. Bár ez FPS nézetből nem is látszódik, csak az ellenfeled esetében.
Nem ismered a viccet, hogy két kártya bemegy a kocsmába..?

[ Szerkesztve ]

(#9) smc válasza .LnB (#8) üzenetére

smc
(senior tag)

Ha már.. Nekem az ugrott be erről, hogy van egy quake 3 arena, ahol lövik egymást az emberek, de találat esetén bedob egy asztalt, ahol lejátszotok egy hearstone partyt. Ha nyersz levonja a HP-t, ha nem akkor mehet tovább a harc. :F

(#10) ribizly válasza [Prolixus] (#6) üzenetére

ribizly
(PH! addikt)

LoL! :DDD De sajnos egyet tudok érteni. :K
Mondjuk mobilra van értelme ilyeneket kiadni, mert ott én speciel amúgy sem szeretem a komplex dolgokat.

A WORD elszáll, az írás megmarad...

(#11) .LnB válasza smc (#9) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ez is nagyon jó öltet. Bár a Hots lassúsága kicsit megtörné a játékmenetet. Inkább egy jó Magyar kártyás ulti partit javasolnék. :D

(#12) oriic válasza smc (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Elkepzelni barmit el lehet, de nezd meg Paragont. Az pl egy kartyas TPS Moba.

Live-Die-Respawn

(#13) .LnB válasza oriic (#12) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Olyan is.. nagy siker lett..

De egyébként ha belegondolsz az is mitől kártyás igazából? Semmitől. Csak a bónuszokat kártya formájában tálalja a játék. Dota 2-ben ugyan ez itemmekkel van megoldva, LoL-ban rúnák vannak.

Szal az csak nevében kártyás rendszer. Talán a Titanfall 1-ben is voltak valami kártyák nem?

(#14) smc válasza .LnB (#13) üzenetére

smc
(senior tag)

No, megnéztem a paragont, nem is hallottam még erről soha. Tényleg nem kártyás a játék és tényleg a dota jutott eszembe róla. Ha nincs itt említve a kártya, nem is gondoltam volna rá úgy.
De most legalább már értem ez milyen lesz.

(#15) oriic válasza .LnB (#13) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hja de ott is csak bonuszokat adott, semmi extrat.

Live-Die-Respawn

(#16) .LnB válasza oriic (#15) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ja. Ezért nem értem, hogy a Gearbox mit tervez. Mert ha ők is csak ennyit csinálnának, az nem lesz nagy trúváj.

(#17) batman91 válasza VictorHUN (#5) üzenetére

batman91
(senior tag)

Szívemből szólsz! :R Pedig ígéretet tettek, hogy nem hagyják a szériát mellékvágányon. De hát azóta sincs semmi hír róla, sajnos. :O

[ Szerkesztve ]

War. War never changes.

(#18) pomorski

pomorski
(őstag)

Köszi az érdekes hírt.

Ha osztálytársak voltunk valahol, akkor légyszi dobj egy PM-et! 1985-1993: Bethlen Gábor ált. isk., Gáborján | 1993-1997: Zalka, Berettyóújfalu (2201-es szak) | 1997-1998: nulladik (KLTE, mat) | 1998-2004: KLTE-DE, mat

(#19) mephi666

mephi666
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

kártyás helyett én egy kő-papír-olló fps-t javasolnék: összefutnak a játékosok, akkor nyomhatnák az attack-ot, aztán pár másodperces időlimiten belül kell mindenkinek választani, majd jönne az animáció... lehetne multikill, ha pl 1 játékos választ ollót, a többi pedig papírt, stb... de összejöhetne "körbeverés" is :D ("csak semmi buzulás")

ui: de lehetne számháború is... ebben az esetben minden respawn után a játékosok homlokán megjelenne egy 5számjegyű random szám, amit ha más játékos beüt, pontot szerez :K (kicsit olyan lenne, mint a the typing of the dead)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Kisgépkezelő válasza smc (#7) üzenetére

Kisgépkezelő
(tag)

Szerintem így. Tulajdonképp pert is kaphatnának a nyakukba annyira egyértemű, hogy innét lopták az 1v1 kártyás fps ötletét.

(#21) oriic válasza VictorHUN (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ezt már tegnap linkelni akartam, csak elfelejtettem.

E3 óta tudjuk, hogy készül a Brothers in Arms folytatás.

Live-Die-Respawn

(#22) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ha valakit érdekel egy béta kulcs, PM-ben jelentkezhet érte.

Live-Die-Respawn

(#23) oriic válasza oriic (#22) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Elkelt. :R

Live-Die-Respawn

(#24) .LnB válasza oriic (#23) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

;) :R

(#25) Sonja

Sonja
(PH! kedvence)

Nekem is van beta kulcs. :K Ha kell valakinek, akkor írjon privit. ;)

Huawei P9 Lite (Android 7.0, EMUI 5.0), Apple iPad Mini (iOS 7.1.2), Kobo Glo HD (FW 3.19.5761), Nook Simple Touch (FW 1.2.1) - Linux User #586716

(#26) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Na akkor a játékról.

Tippre Mahogany lesz a végleges neve. Mert a launcher is úgy indul. Egy win ablakos launchere van. Vagyis nincs game menü. Itt van a lobby, itt lehet ládát nyitogatni, meg kártyákat pakolgatni.

Annyi a lényeg, hogy van egy loadout, itt deck-nek van elnevezve de teljesen mindegy. Szóval kártyák vannak. A fegyverek is kártyák, és be kell pakolgatni. 2 fegyvert lehet és 3 képességet.
Fegyverek a következőek: rakéta vető, gránát vető, railgun, shotgun, meg egy lightning gun féle a quake-ből, és egy machinegun (de az legendary kártya, nem szereztem meg). A nevük más de ezek vannak.

Ability kártya több van. Dupla ugrás, láthatatlanság, egy rocket barrage (mint Phara ultija az OW-ben), akna, tűzlabda (átváltozol tűzlabdává és el kell találnod repülve az ellenfelet), shield bubby (gömb alakú pajzs körülötted), idő visszatekerés (mint Tracer ultija az Ow-ben), Van turrett, az OP is nagyon...stb stb 19 kártya van benne jelenleg. A kártyákat lehet fejleszteni, szintezni, akkor erősebbek.
És két pálya. Kicsi 1v1-es pályák.

Mindkét fél látja a másik hp-ját, sima 1v1 meccs. Semmi különleges nincs benne. A mapok szörnyűek. Lehet rocketjumpolni, mert nincs selfdamage.

Ezek vannak nagyjából.

Oké, hogy egy nagyon kezdetleges build. De értelme nincs ennek már most. :D Minek állnak neki egy ilyen játéknak? Nyomtam azért.. nem 1-2 meccs után mondom ezt. Elértem az lvl2-t. Az kb 10-15 ranked meccs. De eskü nem értem ennek egyáltalán miért álltak neki?! :D

[ Szerkesztve ]

(#27) savior

savior
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Ha valakinek van egy felesleges beta kulcsa, akkor kuldje mar el privatban.
Koszi.

''Amikor az elsô élet megszületett, én ott voltam, vártam. Amikor az utolsó élet is véget ér, az én munkám befejezôdik. Visszatolom a székeket az asztalokhoz, leoltom a villanyokat és amikor elmegyek, bezárom magam mögött az Univerzumot.''

(#28) savior válasza savior (#27) üzenetére

savior
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Sonjatól már kaptam is egy kódot.

''Amikor az elsô élet megszületett, én ott voltam, vártam. Amikor az utolsó élet is véget ér, az én munkám befejezôdik. Visszatolom a székeket az asztalokhoz, leoltom a villanyokat és amikor elmegyek, bezárom magam mögött az Univerzumot.''

(#29) savior

savior
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Egy Steam kód: 0CRKA-LHZJD-N99RF
Ha elvitte valaki, az írja be ide.

(#30) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

amikor megnyomom az egérgombot és 1 másodperccel később lő a shotgun.. alt+f4 -> uninstall

(#31) savior

savior
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Néhány kód:
CR5T3-FTKZ3-RKBWTC
W6CJJ-S3WZ3-FKBCCF
KRCJT-3CWST-6WBCW3
WF5JT-C55ST-RKTCWC
CR53T-RKWZ3-6KT5WW

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.