Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz ProEvoFan #1 üzenetére

    Hát pes17-be is képes egy middlesbrough 95%-os pontossággal passzolni alap nehézségi szinten, és gyorsabban játszani mint te egy topcsapattal :DDD

    De a fifa még szarabb :D
    Fifa17-be egyszer belekóstoltam, profin egy gyengébb csapattal egy szintén gyengébb csapat ellen játszottam.

    Középkezdés után rögtön valahogy elbotladoztam a kapuig, és valami lehetetlen helyzetet csak úgy kínomba rárúgtam, kapufa lett :D
    A továbbiakban a félpályán sem tudtam átmenni, és olyan passzokkal, átadásokkal tili-tolizott az ellen amire minden idők legjobb barszája is csak elismerően csettintene, valami 90+%-os pontossággal :D

    Aztán meccs vége felé még egyszer sikerült feljutnom az ellen kapujáig hangsúlyozom egy gyengébb képességű csapattal, megint kilátástalan lehetőségem volt gólt szerezni ezért egy nagyon csola beadást kínomra rálőttem, nos ez a középcsapat játékosa a tizenhatos sarkáról úgy beollózta a hosszú felsőbe mint zidane kapás volley-a 2002-ben, csak annál is sokkal szebben :D

    Ebben a pillanatban önkénytelenül felröhögtem, nyomtam egy alt+f4 -et, és töröltem a játékot a picsába :DDD

    Multi miatt viszont a pes18 bántja kicsit a fantáziámat, már ha pc-re is jönni fog full grafikával :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák