Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Én elég nagy foci és focijáték rajongó vagyok, véleményem szerint:
    - 2006-2008-ig a pes volt jobb
    - 2009-2010 egál
    - 2011-2012 magasan a fifa
    - 2013 játékmenetben egál, graifkában a fifa
    - 2014 játékmenet bizonyos elemeiben a fifa volt jobb, másokban a pes, a játékélmény jobb volt a Pesnek, de a fifa 14 a leggyengébb fifa volt, ha mondjuk a fifa 13-at a pes 14-gyel vesszük össze akkor szorosabb a dolog

    Sajnos a pes 14 volt a legfelemásabb Pes... A menü valami okádék volt, de tényleg fifa 2002-nek volt hasonló, mindeközben sokkal realisztikusabban mozogtak a játékosok mitn a fifában. Jobb volt a pessel játszani, ugyanakkor annyi számtalan hülyeség volt, kezdve az óriási mikorlagtól (amit barkács patchekkel megoldottak végül) kicsit nagy gépigényen át... Sajnos minden évben el kell dönteni, hogy akkor melyiket, tavaly egyiket se vettem meg mert mindkettő visszalépés volt az előzőhöz képest.
    Ugye a Konami a retkes szemét EA miatt nem tud licencet venni, mert akárcsak az NFS szériánál,kizárólagos joggal veszik meg... Viszont azért álljon meg a menet, oké hogy szemét EA, de a Konami miért várja el, hogy ugyanannyit adjunk a termékért, mint a licencdíjakat kifizető EA játékért?
    Akárhogy is nézem, ezzel a Konami rengeteg pénzt spórol meg a licencdíjjakkal, mégse jobb a grafika, a játékmenet meg helyenként jobb helyenként rosszabb, de a game ugyanolyan drága
    Igen, lehet hogy nagyobb élvezet a PES, de vissza kéne venni az arcból, mondjuk már vagy 10 éve, és olcsóbban adni a terméket, mert az a 2 liga licenc egy nagy nulla, a BL-EL licenc (érted, hogy megvan a logó meg a zene) pont arra jó, hogy kitöröljük vele...
    El kéne fogadni a tényt, hogy a focis játékokat focirajongók veszik, és én nem vagyok elragadtatva, hogy decemberig várjak és szenvedjek a letöltéssel-felrakással a super patchnek, főleg hogy ezt konzolon meg se lehet csinálni, na azoknak a PES tényleg röhejes választás.

    Azt viszont, hogy mi ez a dislike áradat, amit ez a csóró trailer kapott azt nem értem, 50% alatt nagyon kevés dolog van, és ebből nem sok derül ki, nem értem ezt a felháborodást.
    A Konami meg vagy egyezzen meg az EA-vel, vagy a Fiproval-FIFAval, de 10 ezerért ne áruljanak olyan terméket, ahol nekem az Arsenal North London...
    Amit viszont végképp nem értek, hogy PESben hogy ilyen randák az arcok, miközben a modderek évről évre megcsinálják, és mégse használják azokat :W az arc mimikáról se beszélnek, érdekes hogy a pesben hogy működik és egy Metal Gear Solidban hogyan...

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák