Új hozzászólás Aktív témák

  • ez_meg_emaz

    őstag

    "A FIFA 09 'holnapi'(szept 11 ugye) demoja mellett mégsem lesz Pro Evolution Soccer 2009 demo, jelentette be a Konami a videogamer-nek.
    Sokan azt hitték, köztük mi is, hogy szeptember 11-én, azaz a holnapi napon a FIFA 09 demoja mellé a Konami kiadja az ő focis játékuk kipróbálható verzióját is, a Pro Evolution Soccer 2009-ét, ám ezt a mai napon a Konami hivatalosan is megcáfolta a Videogamernek adott beszédükben. Elmondásuk szerint ők sosem mondták hogy szeptember 11-én lesz demo, csak annyit hogy valamikor biztosan kiadnak egy kipróbálható verziót a játékból, így akik holnap netán össze akarták volna hasonlítani a két rivális játékot, azoknak várniuk kell még valószínűleg pár napot.
    " globalgame

    Erről ennyit.
    A másik meg hogy aki a PES2008-ban is rendesen licenszelt csapatokkal akar játszani az is megteheti. Csak le kell tölteni egy nem hivatalos kiegészítést/patch-et. Amit öcsém készített. Új labdák, javított játékos arcok(fotorol), aktuális mezek, szebb menü a játékban, stb stb. Akit érdekel...bár szerintem akit érdekelt már mind leszedte - de aki mégsem: pac-patch
    SG forumon mindent megtudhattok a patchröl és lehet kérdezni.

    PES2009-hez is nagy valószínűséggel lesz egy hasonlo patch majd.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák