Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz #74018560 #10 üzenetére

    Az biztos, hogy sokat dolgoztak a játékkal. Vannak benne ötletek, amiket nagyon szivesen látnék más játékokban is. A bázis meg az űrhajó nagyon szépen és részletesen ki van dolgozva tulajdonképpen minden szinten. Tényleg olyan, mint egy egykoron élő és élettel teli bázis annak minden részlegével és elemével.
    A gond csak az, hogy mindez mondjuk nekem nem elég. Én egy sokkal intenzívebb játékot vártam. Sokkal kevesebb töltőképernyővel. ;]
    Amit még mindig nem értek, hogy miért nem kaphatott ez egy más címet?!? :F
    Miért kellett a címnek egy reboot, amikor az önmagában egy remek alkotás volt minden szempontból és ezzel szerintem nem sikerült felérni ahhoz. :(

    És csak egy érdekesség:
    Nekem megvan az eredeti, 2006-os Prey is steam-en (g2a-s vagy valami hasonló vásárlásból, mert ugye nálunk amúgy nem kapható) és az új by default ugyanabba a könyvtárba települ bele... :W
    Persze lehetne megadni más mappát, de én nem szoktam. :U
    Hiába írtam a Steam support-nak, ők csak annyit mondtak, hogy ez van és vegyem fel a kapcsolatot a fejlesztőkkel, de nekem annyit azért már nem ért a dolog. Meg szerencsére uninstall-nál csak az új fájlokat bántja, úgyhogy megmaradt a régi egy az egyben. :))

    [ Szerkesztve ]

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák