Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz Viktor77 #8 üzenetére

    Jó jó tudjuk persze én se láttam se számítógépen se telefonon mert szerencsére van megoldás erre ezek ellen a tetves nyomorultak ellen. Viszont rengeteg platformon nincs megoldás, ha például az egyszerű halandó okostv-n nézné jön a pofon....
    Még ha fejlődnének de nem, egyre több a pofátlan reklám miközben kiveszik a negatív like-ok láthatóságát nehogy sértse a hülyék érzéseit ha a nép nem kedveli a szutyok tartalmat amit a webre hánytak.... Pont ezért nem vagyok hajlandó előfizetni sem, egy tetves mocsok banda az egész...

    [ Szerkesztve ]

  • BusinessGuy

    senior tag

    válasz FattyDove #42 üzenetére

    Nem rinyálás. Az a baj hogy a magadfajták sosem fogják fel a probléma fő gyökerét ami nem a reklám. Hanem az hogy undorító módon kényszerítenek rá hogy fizess miközben ők maguk egyre pitiánerebb megoldásokat használnak lásd dislike elüntetések vagy nevetséges egyoldalú cenzúra. Senki még csak le se sz*rná hogy van 1-2 reklám....És ez a helyzet mivel az ilyenek mint te fizettek ez a jövőben nem javulni fog hanem romlani miközben szépen azon kapod magad hogy egyre többet és többet fizethess hogy egyáltalán rendes contentet nézz rajta mert a pofátlanságuk egyre határtalababb lesz.
    Szóval be lehet fejezni ez a nagyképű dumát. Pláne vpn-ezős trükközgetéssel nehogy pár százassal többet fizess,, a pitiáner adócsaló trükközés mellett igen magas lórol osztod a népet... Senki nem kért semmit ingyen, fogd fel a problémát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák