Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    beszámoló 40p játék után...

    még mindig tekeri 100%-on a gépet sokunknál, de persze eddig 1 ismerősömnél nem.. nem értem... :DDD

    játékélmény:
    pont annyira "véres", mint amennyire kell... várható, mi fog történni, de valahogy mégsem úgy van megvalósítva hogy... hanem még áll leejtősebben.... nem merek példát írni, mert az már szpojler lenne.... de eddig tetszik...
    persze, ugye nem sok a lehetőség... egyetértek.. de ebbe valahogy nem is illene szvsz.. ez pont így jó... pont anyi "lehetőséged" van benne dolgokra, mint amennyi az adott szituációban kell.... tehát ne akarjunk már egy tizenéves kislányból szuperhőst faragni....:D menekül a testvérével, mert vmiért kell a fiú valakinek (ezt még nem tudom pontosan).. azt se tudja mi van, elvesztette a szeretett kutyáját 20perce, aztán ki kell menekülni a saját családja várból, majd muterja, áldásával kitessékeli a várból, hogy menjen ide, majd választ kap mindenre...
    tetszik...nekem ez adja... semmi fejlődés, karakterfa stb.. nyers tudás, túlélés... leleményesség amennyire a játék megköveteli.. :K

    játék+grafika:
    buggal még nem találkoztam, a karaktermozgások, átvezetővideók is szépen vannak megcsinálva...sokat nem kell gondolkodni, de ez nem is baj részemről... amennyit kell, annyi pont benne van a játékban és alkalmaznod is kell...
    1440p ultrán elvan aj áték, 77-85+ FPS-sel... nem akadozik vagy lagol.. semmi.. fura, ez a 100%-os dolog... 9900K-át is fullra tekeri valakinél.... hm...

    [ Szerkesztve ]

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák