Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Így elsőre nem is baj a havi megjelenés, mert a kétheti az nagyon sűrű. Persze amikor hetente jönnek a jobbnál-jobb játékok, úgy lehet kicsit sűrűbben iktatni :)

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    No, tegnap este meghallgattam. Jó lett, de mivel aludtam rá egyet, ezért most jöjjenek a meglátásaim:

    - A Transformers játéknál Zandal egyszer Aranybogarat említett. Ő = Űrdongóval?

    - FF XIV: Már van hozzá benchmark (s szerintem a felvétel idején is megvolt már);

    - "Az IFA-ban nincs ülés." "Aki a Kinectet készítette, az azt se tudja mi az az IFA" :DD :))

    - Az egész testet megmozgató Dance Central (v mi a neve) miért akarna valaki ülve táncolni? (Majd ha készítenek orosz néptánc szimulációt :DDD )

    - A kézzel és hanggal vezérlünk valamit már elég régi dolog, csak azért nem terjedt el, mert sokkal kényelmesebb egy gombot nyomogatni egy eszközön, mint hadonászni és/vagy ordibálni.
    Amúgy van a Zandal által említett dologban ráció (film alatt "Open up!"-ra kinyílik a box) + valaki még említett olyan, hogy a cucc a villanykapcsolást is félreértelmezheti.

    - Hm, kisfiút nem, de japán iskolást lányt igen? Miért nem már virtuális barátnőt? http://www.v-girl.com/vg3/

    - Igen, és ez az 1 milliárd ,ég tovább nő(het), miután az új országok is csatlakoznak. Főként az olyan nagyok esetében, mint Brazília vagy Oroszország. (Jó tudom: aki akart Live-ot, annak már van.)

    - Ha azt vesszük, hogy kb. 8k Ft-ot kérnek el egy egész évre az nem sok. Különösen ha hozzávesszük, hogy maga a konzol sokkal olcsóbb, mint az ingyenes multit kínáló vetélytársa.

    - Ezen a virtuális JD iváson még gondolkodom :)

    - Hát, ja Vanquishnek nem lesz Bayonetta effektje - lesz helyette FF XIII effekt :)

    - A GT5 nem kicsi lehúzás az emberek részéről, vö. fizetős demó (ami igaz, fölér egy teljes játékkal is).

    - Metro 2034: A PC verzióban már volt 3D-re optimalizált verzió is (igen brutál gépigénnyel). A portoláson meg nem csodálkozom, mivel az Xbox alkatrészei sokkal PC közelibbek, mint a PS3-é.

    - Shift 2: Jöjjön, én maradok az NFS World mellett :)

    - A Torchlight eleve "B" kategóriás játéknak készült, sőt, már a megjelenésekor bejelentették hogy lesz MMO.

    - Lesz Rising PC-re? Hm, lehet meglesem!

    - Magazin (tudom, melyikről beszéltek, de most én se írom le a nevüket): Szerintem rosszul közelítitek meg a dolgot, ezt az újságot ugyanis nem a nagyközönségnek szánták, hanem csak egy szűk, de potenciális vásárlórétegnek (jelen esetben a 3 számú magazint betöltő űrnek). A kritikában amúgy igen kemények vagytok, viszont mind-mind építő jellegű volt - azaz ha valagbarúgás módján is, de segítetek a készítőknek. Amúgy nem biztos, hogy kell oda pro-kontra rész (nem rossz, de szvsz nem kötelező), ellenben a gamer girl be nem kapcsolt konzolja tényleg fail.

    - Zandal: "várjuk a kommenteket, ha rossz, ha negatív" :DDD

    Nos, röviden ennyi.

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák