Új hozzászólás Aktív témák

  • jimessor666

    aktív tag

    Jó, akkor úgy látom itt az ideje némi tiszta vizet öntenünk a pohárba, mert sokak nem igazán értik miért került videó melléklet is a Podcast-hez. Kezdjük azzal, amit már előttem is elmondott a videó vágós kolléga, hogy a GameSCore nem videó teszteket készít, nem is áll egyelőre szándékunkban semmi ilyesmi, mi, az olvasók és hallgatók kérésére egy plusz dologként elkészítettük a Játékismertető rovat mellé a videós „hátteret”, mert többen azt kérték, már nem is egyszer, hogy legyen valami kép-videó is a Podcast-jeink mellé.
    Mivel csak hallgatni sokaknak nem teljesen kielégítő, nincs meg a kellő vizualitás, a plusz dolog, hogy maga is el tudja képzelni az adott játékot, vagy azt, amiről éppen beszélünk.

    Az építő jellegű kritikákat továbbra is szívesen vesszük és megköszönjük, a „szarozásokat” viszont továbbra sem toleráljuk, főleg ha teljes mértékben alaptalan. A mostani adásba jóval több káromkodás is csúszott, amiért utólag is elnézést, erre mindig próbálunk odafigyelni, de ettől függetlenül előfordul. Az angol kiejtések, nos igen, erről is volt már nem egyszer szó, de legalább látom, hogy vannak új emberek, akik betérnek a Podcast-es bejegyzésekbe és hallgatnak minket, erre is igyekszünk odafigyelni.

    A hibákért szintén elnézést, bakik mindig előfordulnak, s ismét azzal fejezném be, hogy mi nem alkalmazottak és megfizetett munkaerő vagyunk, de nem is „kockák a homokozóban”, azért ez kicsit meredek. :)

    Lelkes játékosok, az egy dolog, hogy én pl. szorosan hozzátartozom a Gamepod csapatához, de a többiek szimplán szabadidejükből és szórakozásból segítenek az adáskészítésben és egyfajta hobbyból szerepelnek, mert szeretik ezt csinálni. Nem mondjuk azt, félre ne értsen senki, hogy később nem szeretnénk komolyabb szintre fejlődni, hiszen lassan egy éves lesz a GameSCore, készülünk is újdonságokkal, ahogy most is próbáltunk valami újjal előrukkolni Nektek, bár, úgy látszik a folyamatos fejlődést sokszor, sokan nem igazán látják a dolgokban, vagy nem túl tájékozott fejjel kritizálnak minket. Plusz, de már ezt is leírtuk nem egyszer, a Podcast és most már a videó vágás elkészítése nem kevés időt, pénzt és energiát vesz igénybe.
    Ilyenkor azért erőteljesen elgondolkodunk azon, érdemes-e egyáltalán folytatni, ha ilyen a fogadtatás, s bár lehet, hogy én vagyok az elfogult, de attól függetlenül, hogy meglehetősen szabad stílusban fogalmazunk, vannak hiányosságaink, a Podcast megállja a helyét a mai helyzetben véleményem szerint.
    Aki hallgat más csapatok által készített adásokat, van mihez hasonlítania, ők nagyrészt tisztában vannak ezekkel a dolgokkal és nem is róják fel nekünk ezeket a „hibákat”.

    A videós részhez várjuk továbbra is az építő jellegű kommenteket, az imént leírtak tudatában.

    Köszönöm az egész Csapat nevében is! ;)

    私たちに聞いてください。!

Új hozzászólás Aktív témák