H​ird​eté​s​

2018. január 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) 30z.Samu

30z.Samu
(PH! kedvence)

Ebből kiindulva sem az a kérdés, hogy lesz-e PS 4-es port, hanem hogy mikor. :)

(#2) RareParrot válasza 30z.Samu (#1) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Sony nem engedte Early Accessként a platformra. Szóval ez eddig sem volt kérdés. Előbb legyen kész, aztán mehet PS4 -re.

(#3) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Végre egy siker amivel lehet büszkélkedni.Több ilyen hír kellene.

(#4) GodGamer5 válasza 30z.Samu (#1) üzenetére

GodGamer5
(fanatikus tag)

Addig is ennyi örömük legyen az Xbone tulajoknak. ;)

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

(#5) Eclips21

Eclips21
(őstag)

Csak az a baj hogy PC-n is hulladék még mindig, persze ennek ellenére napi szinten szívatom vele magam. Sokkal több energiát kéne rá fordítaniuk, tegnap is ~6GB patch és semmi érdemi javulás...

(#6) sTERNI válasza Eclips21 (#5) üzenetére

sTERNI
(senior tag)

Szidtam én is rengeteget, de javult sokat. Meccs elejei lag például már nincs, ami nagy áldás. Gránátot ugyan még mindig félve dobok, mert akkor úgy be tud akadni néha a hang, hogy csoda.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#7) wierra

wierra
(fanatikus tag)

Mi ebben a game-ben a különleges? Azon kívül, hogy hatalmas hype körülötte..

"If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda https://hardverapro.hu/apro/hp_value_24_ips_monitor_elado/

(#8) wesder válasza wierra (#7) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Kb olyan mint a fétis, ha nem jön be, hiàba magyaràzzàk.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#9) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

Saját példa:
Ellenkezel, nem akarom, szar, mi ebben a jó, laggol, csúnya, lucky hitbox, stb... Nagy nehezen haverok rávesznek hogy próbáld ki... Onnantól nem enged. Egy nagy szívás az egész, 90 %-ban futsz a halálba semmi loottal. De ha összejön irtó nagy fun tud lenni :)

►Desk◄►i7,8GB,R9 290 ◄►Lap◄► i5,8GB,R9 M375 ◄►Galaxy S8+◄

(#10) hombre[EU] válasza wierra (#7) üzenetére

hombre[EU]
(lelkes újonc)

Egy kis friss vér az fps játékok világában. Én legalább 10 éve nem játszottam kompetitív fps-t,de ahogy láttam eddig semmi sem változott csak a polygonok. Pubg egy új mod(tudom volt elōtte is battleroyale,de ez a legemészthetōbb formája) és az emberek szeretik az új élményt.

(#11) hombre[EU]

hombre[EU]
(lelkes újonc)

A sima xbox mit tud kezdeni a játékkal? Valakinek van saját tapasztalata ezzel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#12) Kölyök1990

Kölyök1990
(fanatikus tag)

Na azért ez nem semmi! Remélem mihamarabb megcsinálják "értelmesen" azután jöhet a ps4-re is! Biztos ott is összehoznak még pár millió eladást.

(#13) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Nagyon szép eredmény, de azért durva, hogy a gondjai ellenére ennyire fogy.

A PS4 kiadásra csak összegyűlik már annyi, hogy rá tudják szánni a megfelelő erőforrást, hogy ne legyen problémás. (Mondjuk nyilván nem a pénz, hanem a motiváció hiányzik, de akkor is...)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) Kölyök1990 válasza Polllen (#13) üzenetére

Kölyök1990
(fanatikus tag)

De milyen motiváció kell még nekik? Világszerte szeretik a játékukat, több millióan játszák, stb...
Már én néha úgy gondolom direkt nem csinálják meg. :)

(#15) 30z.Samu válasza RareParrot (#2) üzenetére

30z.Samu
(PH! kedvence)

Igen, tudom, olvastam róla. Őszintén szólva nem bánom, azt se ha csak 30 fps-el menne. De az akkor legyen odaszögelve. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) mike1334 válasza GodGamer5 (#4) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Egyre több helyen látom a hozzászólásaid és elég szomorúak...ha az minden örömöd, hogy más örömét/játékát szólod le, akkor csak sajnálni tudlak. Most komolyan, minden bántás nélkül.

...unless the law provides otherwise. / Csak az Xbox, azt szereti, más konzolra rá se néz.

(#17) Raysen623

Raysen623
(PH! addikt)

Lassan már napi hírek lesznek erről a bughalmazról, ahol mindenki szereti a bré ízét mert az jó neki. Amíg nem jön ki PS4-re addig nálam felejtős.

Amit írok az csupán magánvélemény...

(#18) Imilenni válasza mike1334 (#16) üzenetére

Imilenni
(őstag)

Konkrétan a játék tényleg gány, trágya.
Viszont jatékélményre odabsz, egy kis változatosság már kellett az FPS világba.

Ideje élni, vagy halni hagyni!

(#19) mike1334 válasza Imilenni (#18) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Nem is ezzel van baj, én se játszok vele...hanem, hogy minden esetben úgy ír arról, aki nem az általa preferált platformon játszik, mintha valami alantas hülye lenne, csak ő a helikopter....

...unless the law provides otherwise. / Csak az Xbox, azt szereti, más konzolra rá se néz.

(#20) RareParrot válasza mike1334 (#19) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Te meg azonnal ott teremsz, mint az xbox védőszentje ;]

(#21) mike1334 válasza RareParrot (#20) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Nem az xboxot védem. Mindenki azzal járszik amivel akar. Ha megnézed pl a ps4 eladásokkal foglalkozó hírt, ott írtam, hogy örülök a ps4 sikerének, mert fokozza a versenyt. De ez a "mindenki hülye, aki nem úgy gondolkozik, mint én" hozzáállás az, ami zavar, meg a stílus.

(#22) ProEvoFan válasza mike1334 (#21) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

...coca cola vs pepsi, nike vs adidas, ios vs android, amd vs intel, nvidia vs amd, xbox vs ps...örök témák, szinte már klasszikusok.Ezeken mindig lehet csámcsogni. ;] De megéri? Van értelme?
:N
De ez kell a népnek, pontosabban a többségének.

[ Szerkesztve ]

(#23) mike1334 válasza ProEvoFan (#22) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Hát ja...csak kicsit unalmas. Ahelyett, hogy mindenki örülne, hogy verseny van, és ennek mi vagyunk a haszonhúzói (bár a játék árak azért többnyire összhangban mozognak).

(#24) RareParrot válasza mike1334 (#23) üzenetére

RareParrot
(senior tag)

Na pont én ezt máskép látom. Szerintem semmilyen verseny nincs már. A Nintendo megy a saját útján, a Sony is megy, az MS meg hol ide kap, hol oda. Most már talán az X kiadásával kezdenek magukra találni.

(#25) mike1334 válasza RareParrot (#24) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

A Game Pass mondjuk 200 ftért akciósan sztem nem rossz. De néha egész jó játékokat is ki lehez fogni olcsón. Illetve az S jellemzően olcsóbb, mint a Slim. Nálam szempont volt, hogy a napi átlag 1 óra játékot a legolcsóbban ússzam meg, és ez az S-sel sikerült. De pl itt a pubg is, van aki már így is élvezi a játékot..nem is kevesen ahogy látszik...de a versenyt számomra az nyeri, aki kijön egy 60-70e forintos handheld only konzollal...MS play anywhere játékaival sírnék a gyönyörűségtől :)

(#26) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Grat nekik. Xboxon nem tudom milyen, de PC-n el lehet lenni a játékkal elég jól :)

Steam | Uplay | Origin | XboxONE JÁTÉKOK, GOLD előfizetés !! LEGJOBB ÁR !! https://hardverapro.hu/apro/steam__uplay_jatekok https://hardverapro.hu/apro/xbox_one_jatek_kulcsok__gold_elofizetes

(#27) 30z.Samu válasza NandorHUN (#26) üzenetére

30z.Samu
(PH! kedvence)

Haverok tolják boxon, élvezik. :)

(#28) ProEvoFan válasza 30z.Samu (#27) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Ha megjelenik ps4re, én is kifogom próbálni.Ekkor siker mellett a sony remélem nem fogja kihagyni a ziccert.

(#29) 30z.Samu válasza ProEvoFan (#28) üzenetére

30z.Samu
(PH! kedvence)

Majd mehetünk együtt, ha gondolod, én is teszek vele egy próbát. :) Bár PC-n sose játszottam vele előtte.

(#30) Medocsabi válasza ProEvoFan (#22) üzenetére

Medocsabi
(őstag)

Ebben nincs semmi kérdés,a sorrend coca,adidas,android,intel(kivéve konzol) ;]
A játékról meg annyit olvasok lassan lehet kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#31) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Mert a PUBG annyira jó játék, hogy 14 AVG FPS-el is fun. Elvégre 24 FPS is a filmeknél kell ugye. ;]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#32) NandorHUN válasza Ragnar_ (#31) üzenetére

NandorHUN
(PH! addikt)

Nem tudom mit akarsz. 20 fps-nél többet amúgy se képes látni az emberi szem ;]

Steam | Uplay | Origin | XboxONE JÁTÉKOK, GOLD előfizetés !! LEGJOBB ÁR !! https://hardverapro.hu/apro/steam__uplay_jatekok https://hardverapro.hu/apro/xbox_one_jatek_kulcsok__gold_elofizetes

(#33) Ragnar_ válasza NandorHUN (#32) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Jaja ezért mondom, a 144 Hz-es monitor is mekkora placebo már ;] De amúgy annak ellenére, hogy többnyire vegyes a megítélése steamen is pl. meg még mindig lehet bugokról olvasni vannak eladások rendesen.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#34) 30z.Samu válasza Ragnar_ (#33) üzenetére

30z.Samu
(PH! kedvence)

Gondolom maga a játék hangulata viszi a hátán az egészet. Meg azt is olvastam, hogy ez a Battle Royal mint olyan új dolog. :)

(#35) Polllen válasza 30z.Samu (#34) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Annyira azért nem, H1Z1 ha minden igaz jó ideje próbálkozik ezen a fronton.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#36) oriic válasza Polllen (#35) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Gondolom Xbox-ra gondolt, ott valóban újdonság.

PC-n már jó ideje vannak ilyen játékok. PUBG kitalálója is eredetileg az Arma II-es Battle Royale módon dolgozott.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37) rudymester válasza hombre[EU] (#11) üzenetére

rudymester
(senior tag)

A térkép az ugrásnál akadozik, de leérkezés után már rendben van minden. Pár másodperc kell, hogy minden betöltődjön rendesen, de onnan már rendben megy és szerintem játszható. Voltam már második, szóval nem lehetetlen. 7-8 órám van a játékban, egyszer volt egy nagyobb összeomlás, amikor megszakadt a kapcsolat, vissza tudtam menni, de nem volt az igazi akkor 1x.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.