Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Bossyy #8 üzenetére

    Pedig szerintem nagyon jó, s épp az egyszerűségében rejlik a lényeg. Lehet kevesebb funkcióval rendelkezik, de amit tud, azt nagyon jól csinálja. Plusz ott rajta a Jack csatlakozó is, ami lehet nem fancy, de én pl. rengeteget használom.

    Hadd mondjak egy példát. Múlt héten Erdélyben voltunk kirándulni, egy Huawei P9 Lite játszotta a GPS szerepét. Meglepő módon a kanyargós utakon állandóan elvesztette a jelet. Na jó, akkor vettük anyum P10 Lite telefonját, az már jobban szerepelt, de egy idő után az is eldobta a jelet. Én vettem az öreg Nexusom, beállítottam rajta a célt és folyamatosan stabilan tartotta a jelet, szóval aztán legtöbbször azt használtuk. Tehát lehet hogy erősebb a 2 említett telefon vagy több funkciót tartalmaz, azért sokszor azt érzem, hogy a Nexusom megbízhatóbb, gyorsabb működést biztosít.

    Mondjuk abban egyetértek veled, hogy a max 64 giga tárhely tényleg egy fájó pont, de azzal ki tudok egyezni.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz androgay #129 üzenetére

    ...bárki tud kis tőkével így telót gyártatni

    Biztos vagy te ebben? Ott a HMD féle Nokia, nem mondanám, hogy brillírozik a tesztekben. :U

    Amúgy jó reggelt, ez az ipar már évek óta így működik, az Apple Samsung kijelzőt használ, Intel wifit, esetleg Samsung memóriát...a nagy Huawei is számos komponenst licencel amerikai cégektől, ami miatt nemrég még volt az a kalamajka, hogy nem tudnak telefont csinálni majd.

    A saját maga gyártja dologra meg mondanék egy csúnya ellenpéldát: nézd meg a Sony-t, hiába gyártja a világ legjobb kameraszenzorait, még mindig az egyik legrosszabb telefonos kamerával rendelkezik(bár már némileg fejlődtek azért).

    Egy cég ugyanúgy csinálhat szar telefonokat, ha az egészet elejétől a végéig Inhouse fejlesztik. De ahogy mondtam ilyen telefon gyakorlatilag nincsen, mert a híres szifon is különböző vásárolt alkatrészekből áll össze.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák