Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz Bossyy #8 üzenetére

    Korlátlan fotó tárhely (apróbetűs rész ami felett elsiklottam, a 3a-nál nincs eredeti méretben, az marad a "nagyok" kivátsága)- mire kell akkor 48 GB? Nálam a P2XL és a P3 is "csak" 64 GB-os volt, de 30 GB szabad tárhely mindig volt rajtuk. 10-15 GB-ot elvitt a Spotify offline zenetárja, nem játszom, így bőven elég volt - nekem. Most egy 128 GB-os OP7-et nyúzok, itt is bőven 90+ GB felett van a szabad hely. Egyedül a kamera sokoldalúsága hiányzik, bár egy GCam azért kicsit javított a helyzeten. A Mi8-on volt tele lencse, egy kezemen meg tudom számolni hányszor használtam összesen. Addig nem látom értelmét az eltérő látószögeknek, amíg eltérő minőségben készülnek a képek.
    A piacképtelenséget cáfolnám, az USA-ban pont h a 3a széria nyomta meg az eladási számokat. Más kérdés h nálunk ennyi az ára, odakint 350-400$ nem a világ vége, főleg nem úgy h általában szolgáltatóknál veszik a telefonjaikat.

    [ Szerkesztve ]

    Pixel / OnePlus Pad

  • válasz Bossyy #8 üzenetére

    Pedig szerintem nagyon jó, s épp az egyszerűségében rejlik a lényeg. Lehet kevesebb funkcióval rendelkezik, de amit tud, azt nagyon jól csinálja. Plusz ott rajta a Jack csatlakozó is, ami lehet nem fancy, de én pl. rengeteget használom.

    Hadd mondjak egy példát. Múlt héten Erdélyben voltunk kirándulni, egy Huawei P9 Lite játszotta a GPS szerepét. Meglepő módon a kanyargós utakon állandóan elvesztette a jelet. Na jó, akkor vettük anyum P10 Lite telefonját, az már jobban szerepelt, de egy idő után az is eldobta a jelet. Én vettem az öreg Nexusom, beállítottam rajta a célt és folyamatosan stabilan tartotta a jelet, szóval aztán legtöbbször azt használtuk. Tehát lehet hogy erősebb a 2 említett telefon vagy több funkciót tartalmaz, azért sokszor azt érzem, hogy a Nexusom megbízhatóbb, gyorsabb működést biztosít.

    Mondjuk abban egyetértek veled, hogy a max 64 giga tárhely tényleg egy fájó pont, de azzal ki tudok egyezni.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Reverend

    tag

    válasz Bossyy #8 üzenetére

    "Asztalra kinézve kb. pontosan úgy néz ki, mint egy 20 ezer forintos Blaupunkt, Akai, Navon vagy Concorde készülék."

    Eddig azt hittem, hogy a fórumokon konszenzus van abban a tekintetben, hogy csak az Apple fanok villognak a telefonjaikkal. Értsd: csak azért vesz valaki iPhone-t hogy felvágjon. Erre tessék, fontos lett, hogy a szegény Pixel úgy néz ki mint egy 20k-s gagyi telefon. Nadehát ezt most hogy? :DD

  • b3Ro

    senior tag

    válasz Bossyy #8 üzenetére

    Carphone-ban dolgozom, angliaban, es a pixel 3a-t viszik mint a cukrot. £349-ert adjuk, es ebben az ar kategoriaban az A70 meg a p30 Lite van. Szvsz nem nehez a pixel mellett donteni.

Új hozzászólás Aktív témák