Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    Még csak az összefoglalót olvastam át, de nem értem a következőket:

    "Ha nem lenne konkurencia, úgy vágnám az ajánlott plecsnit a Pixel 3a-hoz ... " - igen?
    Mi lenne a konkurencia?? Mert aki tényleg - relatív (mert igazából már ez se az) - kicsi, de jó / jobb minőségű mobilt keres klasszikus értékekkel (no notch, jack), annak szerintem az említett Mi 9 nem alternatíva. Tudom ma már nagyon elfogadott, hogy "dehát csak pár milliméterrel vastagabb, hosszabb", de ez akkor is rettentő gyenge kifogás. Aztán ott van a súly ...

    " ... úgyhogy 100 ezer forintért tudnám csak a plasztik házat ... " - ezt szerintem nem kellene erőltetni. Mármint, hogy ami "plasztik" az nem lehet jó, ill. minőségi.

    " ... az előnytelen képernyőarányt ... " - igen? Mikor lett gáz a nyalóka alakú kijelző? :D

    " ...vagy az átlagos hardvert mentegetni" - ja, lehet, hogy átlagos, de akadozás nélkül működik.
    Amikor - akár itt a PH!-n is - azt olvasom, hogy ilyen-olyan készülék csúcs hw.-val micro lag-ol, akkor én spec. pont lesz@*om, hogy ebben gyengébb SoC van, mint az előzőekben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák