2019. június 18., kedd

Gyorskeresés

(#1) Kalamona1

Kalamona1
(kvázi-tag)

Ez a játék szép és jóó de nem ez fogja eldönteni a nintendo eladásokat. Kéne nekik valami jóó kis lövöldözős meg autóversenyzős és egy vérbeli komoly szerepjáték. Mindenből egy komolyabb grafikájú és történetű játék. Mert a jelenlegi kínálat inkább a 10 éveseket célozza meg és ott is a fiatalabbakat.

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

(#2) sad_Vamp válasza Kalamona1 (#1) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

"inkább a 10 éveseket célozza meg és ott is a fiatalabbakat" - létezik fiatalabb 10éves és öregebb 10éves is?? :DD

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#3) OctoCore válasza sad_Vamp (#2) üzenetére

OctoCore
(tag)

Miért te nem tudtad? ;]

Ha a találkozónk előtt egy órával nem veszed fel a telefont, ne várj rám, mert akkor nem megyek!

(#4) ldave válasza Kalamona1 (#1) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)

Az a baj, hogy sokan a grafika alapján gyerekesnek minősítenek egy játékot, anélkül, hogy a játékmenetet egyáltalán megnéznék.

A Slime draws near! Command?

(#5) sad_Vamp válasza OctoCore (#3) üzenetére

sad_Vamp
(őstag)

bakker,nem! :))

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#6) khron78 válasza ldave (#4) üzenetére

khron78
(senior tag)

Én is pont így vagyok vele.
Elég ránéznem és tudom, hogy gyerekes. Felnőtteket ezek a "formák" már nem kötik le.
Szerintem nem tévedek vele nagyot. Viszont adok neki egy esélyt és meg fogom nézni, mert végül is a Mario is gyerekeknek való, de azért én is eljátszogatok vele.

(#7) Kalamona1 válasza sad_Vamp (#2) üzenetére

Kalamona1
(kvázi-tag)

Bocs 10en évesekre gondoltam 10-től 19-re csak még reggel volt elgépeltem bocsi

#4) ldave itt néztem a játék menetet is az is gyerekeknek való. Magával játékkal nincs bajom. Egész jónak tűnik. De ahhoz hogy a nintendó nagyobb sikert érjen ell kell valami komolyabb játék idősebb korosztálynak ami csak nintendón van. Ilyen jelenleg nincs mert csak Zeldával meg supermarióval meg Pikminnel nem lesz sikeres a nintendo.

[ Szerkesztve ]

Mindentől féltjük azt, akit szeretünk, mert végső értelemben talán a halálra vagyunk féltékenyek. (Márai Sándor)

(#8) ldave válasza Kalamona1 (#7) üzenetére

ldave
(PH! nagyúr)

A most készülő Zelda (WW HD) tényleg rajzfilmes megjelenítéssel jön, de volt már példa, hogy Zelda játék úgymond komolyabb kinézetet kapott, ahogy a híres Wii U techdemóban is.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.