Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Én is ilyen monitort vettem márciusban (szerencsém volt, mert 170K-ért pont elcsíptem az utolsó darabot, utána már csak drágábban lehetett kapni), és azt kell mondjam, egyáltalán nem bántam meg, amiért elhoztam és nem gyűjtöttem össze majd' 300K-t egy ASUS CG32UQ-ra, mert előtte azt néztem ki magamnak.

    Még annak ellenére sem bántam meg, hogy végsősoron, amiért vettem, vagyis a HDR-es játékok kipróbálása végett, gyakorlatilag arra nem tudom használni. Egyedül a DOOM Eternal alatt működik normálisan a HDR, az összes többi játékkal, amit próbáltam (Shadow of the Tomb Raider, Mass Effect: Andromeda), mindegyiknél nagyon szürke, elmosódott lett a kép, miután bekapcsoltam a HDR-t.

    Úgyhogy én nem is használok vele HDR-t. Viszont a hagyományos játékoknál és programoknál - Windows alatt - eszméletlenül szép, éles a kép, a fényerőt 50%-ra véve a fekete is tényleg fekete, illetve a színek is szép teltek rajta (Ultra-Wide Color), szóval nagyon pöpec. Igaz, hogy pont szemben kell ülni vele, hogy ilyen legyen, mert oldalról már nem olyan szép a képe, de mivel én szemből használom, így tökéletes.

    Mindenkinek ajánlom, akinek nincs több 100K-ja egy jó monitorra, de szép képet akar látni, viszont a HDR-hez nem ragaszkodik.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák