Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz .LnB #2 üzenetére

    Én is egy ismerősömet tudom idézni, hogy a P4 Golden igazából nem jobb mint a P5/P5R, hanem neki jobban tetszett a P4G. Idézem töle: "ez olyan mint neked a RDR/RDR2 esete". Ami lényegében annyi, hogy nekem is ha rangsorolni kéne, hogy melyik RDR-t szerettem jobban akkor nekem egyértelműen a 2010-es első rész lesz a válaszom. Hiába tartom minden tekintetben jobb játéknak a RDR2-t (nem hiába van benne az Xbox szerint ~5300 órám :DDD), de nekem anno sokkal jobban ütött az első rész, és ha választani kéne a kettő közül, hogy melyiknek vinném végig újra a sztoriját, akkor inkább az első részt választanám.

    Úgyhogy szerintem ilyesmi lehet itt is, hogy akik anno hamarabb játszottak a P4 Golden-el, azoknak az nagyobb élményt adott mint utána a P5/P5R. Vagyis lehet, hogy neked így utólag csalódás lesz a P4.

    Amúgy lényegében ehhez tartozik egy általam preferált szisztéma, miszerint a játékok sorozattokat kiadási sorrendben kell végig vinni, és nem belső kronológia szerint (ugye RDR példával élve ugye előbb a 2010-es majd a 2018-as, hiába játszid ez utóbbi az első elött).

    “The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

Új hozzászólás Aktív témák