2018. október 22., hétfő

Gyorskeresés

(#1) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Ez remek! Csak azért is PC-ről streamelném Xbox One-ra a Forzát. ;]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#2) atike

atike
(PH! nagyúr)

...és ez amúgy jó? Mármint erre van igény?

(#3) Hopkins95 válasza atike (#2) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Miért ne? Ha elutazom, tudom streamelni a laptopra vagy a telefonomra a gamet. Úgy, mint a PS4-es Remote Playen.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#4) pomorski

pomorski
(őstag)

Kíváncsiságból ki fogom próbálni majd, hogy milyen lehetőségek vannak.

(#5) atike válasza Hopkins95 (#3) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Ezt hogyan kell elképzelni? Hogy működik ez? Otthon be kell kapcsolva legyen a géped, hogy tudja streamelni az akármidre...? :F

(#6) tudi13 válasza atike (#5) üzenetére

tudi13
(tag)

Természetesen igen, mivel úgyanúgy azon fog futni a játék és onnan streameli az eszközödre. Ahogy néztem a weboldalukon, lesz egy kliens oldali és egy "server" oldali alkalmazás. Esetünkben a server oldali alkalmazás kell majd a játékot futtató gépre és ő fogja kezelni a többi dolgot. A kliens pedig csak fogadja a streamet.

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza atike (#5) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Pontosan. Kérdés, hogy a delay és a lag mennyire lesz zavaró, de mondjuk FPS játékot nem biztos hogy be mernék így vállalni. :D

Live-Die-Respawn

(#8) atike válasza tudi13 (#6) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Akkor pont jó az elutazós példa... Nyilván bekapcsolva hagyom a gépem otthon azért, hogy amikor elutazom egy hétre tudjak játszani valami azon futó csodával... :) :U

Na mind1, ennek nagyon nem én vagyok a célközönsége... :DDD

(#9) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Ez arra is jó lenne, hogy ne feltétlenül kelljen több játékos gépet fenntartani. FPS-t például nem játszanék a nagyképernyőn fotelből, platformer, helyi co-op játék viszont leginkább onnan menne.

(#8) atike: Bekapcsolod távolról. Én Harmony-val simán megcsinálom ezt, de csak van rá más megoldás is, WoL például.

[ Szerkesztve ]

(#10) oriic válasza atike (#8) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nem kell bekapcsolva lennie. Ha sleep-ben van a gép, akkor emlékeim szerint távolról is be lehet kapcsolni, meg ugyanúgy alvó üzemmódba is lehet tenni. Nem kell non-stop mennie.

Live-Die-Respawn

(#11) rdt89 válasza .LnB (#1) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Ez de aljas. ;] ;] ;]

(#12) VictorHUN

VictorHUN
(fanatikus tag)

Akinek a jó fos minőség kell az csak harapjon rá

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#13) lofagi

lofagi
(őstag)

Lehet,h egy pasival hitelesebb lett volna ez a reklám. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#14) .LnB válasza lofagi (#13) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Sokat nem változtatna a dolgon. Érdekes is, hogy ezzel a "fiúlánnyal" reklámozzák. Ruby Rose-zal mondjuk lett volna értelme azt nem tagadom. :)

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#15) atike válasza oriic (#10) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Oké, ez jogos - na de azért "görcsöljek" egy ilyennel, hogy tudjak játszani a kedvencemmel amikor nem otthon vagyok...? Szép jó világ... :DDD

Elfogadom, hogy van akinek ez hasznos, de nem én vagyok az.

(#16) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Ez miben lesz jobb, mint a LiquidSky?

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#17) oriic válasza GodGamer5 (#16) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Az hogy ez ingyenes lesz, a LiquidSky meg fizetős.

Live-Die-Respawn

(#18) Hopkins95 válasza atike (#15) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Az emberek Androidos játékokkal is játszanak utazás közben, ez mennyiben különbözik? :U Ebben az a jó, hogy tulajdonképp bármilyen játékot tolhatsz a telefonodon vagy a laptopodon és nem kell az Androidos mikrotranzakciós vackokkal szívni(meg persze a sok reklámmal).

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#19) Viktor77 válasza Hopkins95 (#18) üzenetére

Viktor77
(PH! félisten)

A WoW-ot megnézném például.

(#20) tudi13 válasza oriic (#17) üzenetére

tudi13
(tag)

Azért kicsit több a különbség. Míg ennél a saját géped erőforrásait használva streameled magadnak a játékot, addig a LiquidSky-nál nincs szükséged egy erős gépre, mert ott ők adják az erőforrást.

Viktor77:
Azt én is megnézném. Néha-néha amikor nincs munka, teljesen jó lenne egy kicsit játszani a munkahelyi PC-ről. :D

[ Szerkesztve ]

(#21) addamka

addamka
(őstag)

Ehhez képest nyújt valami pluszt? Mondjuk ha stabilan működik, akkor már igen :DDD

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#22) atike válasza Hopkins95 (#18) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Te úgy játszol a telefonodon, hogy közben megy a géped? :F Szerintem miben különbözik a kettő....? :U

(#23) Hopkins95 válasza atike (#22) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Tessék? :U Ezt nem értem.

[ Szerkesztve ]

(#24) GodGamer5 válasza oriic (#17) üzenetére

GodGamer5
(senior tag)

Na ez akkor szuperjó lesz. :) Amúgy a LiquidSky megfelelő mennyiségű reklám nézéssel ugyanúgy ingyenes, (krerdit gyűjtögetés).

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.