2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) sh4d0w

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

"sok PC-s játékostól kaptak visszajelzést a témával kapcsolatban, ami eddig valahogy elkerülte a figyelmüket"

Ekkora ordas nagy hazugságot, hogy nem sül le a bőr a pofájáról...!
Amikor megjelentek a játékról az első hírek, melyik platformra is tervezték?

https://coreinfinity88.blogspot.com

(#2) Jakesz

Jakesz
(őstag)

A Red Dead Redemption is nagyon megjelent PC-re, pedig milyen hiteles pletykák születtek róla anno. Amúgy nem értem, hogy mit vár a Remedy, ha mégis kiadják.. Eladásokban nem remekelt a játék még Boxon sem, akkor mit várnak pont a PC-től?

(#3) raskolnikoff válasza sh4d0w (#1) üzenetére

raskolnikoff
(őstag)

Ez pottyant ki a szájukon. Még sok más hasonlót is tudtak volna hazudni :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#4) sh4d0w válasza Jakesz (#2) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

Gondolom be akarják bizonyítani, hogy a warez miatt nem éri meg kiadni PC-re játékokat, holott csak szimplán egy szar konzolos port lesz.

(#5) raskolnikoff válasza sh4d0w (#4) üzenetére

raskolnikoff
(őstag)

Úgy már megéri. Legalább a sok PCs elgondolkozik vmi konzolon.
...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#6) wikings2

wikings2
(őstag)

Ma már nem is igazi gamer az akinek csak Pc van otthon :DDD Ezért vettem tegnap egy GameCube-t!

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

kezdjük ott, hogy az M$ konzollobbi nyúlta le az egészet a pc oldalról, egyszerűen lefizették a fejlesztőket, hogy csak konzolos legyen.

aki nem hiszi el, 2006-7 (?) környéki gamestar újságban megtalálható, hogy pont az akkor új négymagos cpu-kra fejlesztik.

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#8) sh4d0w válasza raskolnikoff (#5) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

Francokat. Egy PC sokkal több mindenre használható, mint egy konzol.

(#9) raskolnikoff válasza sh4d0w (#8) üzenetére

raskolnikoff
(őstag)

Én is így értettem a pontpontpont-tal :)

(#10) sh4d0w válasza raskolnikoff (#9) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

Jah :B

(#11) Youri

Youri
(veterán)

jó is az a 960*540-es felbontás :) Legalább telefonokon is natívan futhat(na) :D

RTX ON

(#12) Ramoss

Ramoss
(tag)

Úgy sem adják ki PC-re. :((

Ramoss felhasználónak 24 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#13) Angel1981 válasza sh4d0w (#1) üzenetére

Angel1981
(veterán)

+1 :K :W

Biztos azért nyitnak ebbe az irányba, mert közel sem volt olyan sikeres, mint várták.... :U

(#14) bLaCkDoGoNe válasza sh4d0w (#1) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(veterán)

És?
A Halo-t pedig eredetileg Mac-re fejlesztette a Bungie, mielőtt megvette őket a Microsoft. A világ változik, bele kellene törődni, nem fröcsögni folyton.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#15) Gergosz2

Gergosz2
(veterán)

na király legalább lesz mivel játszani 3 év múlva. ;]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#16) dilipok válasza Youri (#11) üzenetére

dilipok
(veterán)

pont ezt vartam... komolyan mondom, nektek semmi sem jo? Eddig nem volt, az volt a baj. Most lehet, hogy lesz, akkor meg az a baj? De semmi gond, majd lehet fikazni megint, hogy ejj, mar megint csak egy konzolportot kapnak a szegeny, szerencsetlen pc-sek :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17) Youri válasza dilipok (#16) üzenetére

Youri
(veterán)

Én pont nem várom az Alan Waket. Ami Xboxon sem remekel, az PC-n halott :)

RTX ON

(#18) TESCO-Zsömle válasza sh4d0w (#1) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Pedig teljesen hihető.

Az M$ pénze eddig kitakarta a monitort.

(#19) Frigo válasza sh4d0w (#8) üzenetére

Frigo
(őstag)

És aki játékon kívül nem akarja másra használni ?

(#20) sh4d0w válasza Frigo (#19) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

Az már korábban sem PC-t vett, konzolok kb. az ősidők óta léteznek.

blackdogone: fröcsögés vagy sem, nem érdekel, de az ilyen szemenszedett hazugságok, amiket ez a pofa mondott, kinyitják a zsebemben a bicskát.

(#21) Youri válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére

Youri
(veterán)

Azért megnézném azt a forgatókönyvet az m$-nél, hogy a windows játékok halála miatt nem vesznek windowst...

RTX ON

(#22) Sirandrish

Sirandrish
(titán)

Jöhet.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) TESCO-Zsömle válasza Youri (#21) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

A Win játékok köszönik jól vannak. 1000+1 féle logikai, ügyességi, kártya és egyéb játék van, ami egy paradicsomon is futtatható lenne... :P Aztán az ARM-os Windows-ra portolni fogják az ARM-os játékokat és megy minden tovább...

(#24) Ilsyde válasza sh4d0w (#1) üzenetére

Ilsyde
(őstag)

Nem ezt mondták :U

"We have received feedback from a lot of PC gamers, and I have to admit that yes, we somehow ignored that."

(#25) TESCO-Zsömle válasza Ilsyde (#24) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Ez is jó...

(#26) GeryFlash

GeryFlash
(addikt)

még több konzolbukós játékot, hadd tanulja meg az ilyen epic games meg a többi elk*rválkodó banda, hogy a PC AZ ÚR

Több mindent, kevesebb semmit!

(#27) Mr.Csizmás válasza GeryFlash (#26) üzenetére

Mr.Csizmás
(félisten)

részemről respect, de tuti kapni fogsz a többitől ezért a mondatért :D

[ Szerkesztve ]

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#28) Jakesz válasza GeryFlash (#26) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Ezt légy szíves indokold is meg, hogy miért látod így! Ja, hogy csak benned rekedt troll + fanboy szöveggel könnyítettél magadon?

(#29) Kassadin

Kassadin
(addikt)

Nem tudom mi lesz velem(és a többi pc-s júzerrel), ha nem tudunk hozzájutni ehhez a játékhoz. :))

(#30) bLaCkDoGoNe válasza GeryFlash (#26) üzenetére

bLaCkDoGoNe
(veterán)

Hű, de egyszerű ember vagy, aranyapám.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#31) TESCO-Zsömle válasza Kassadin (#29) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Megspórolunk egy kis pénzt és rengeteg idegességet. Semmi több.

(#32) Kassadin válasza TESCO-Zsömle (#31) üzenetére

Kassadin
(addikt)

Sajnos ők ezt másképp gondolhatják, tulajdonképpen hason csúszva kellene nekik áldozatot bemutatnunk, hogy esetleg, talán elkészítik pc-re is a játékot.

(#33) GeryFlash válasza Jakesz (#28) üzenetére

GeryFlash
(addikt)

trollt kikérem magamnak, a fanboyt elismerem... a konzol casual játékosoknak van inkább, ilyen szimulátorosdinak meg esetleg tps lövöldének elmegy, de rts és fps mindig is pc-n lesz a legjobb... SZVSZ

(#34) TESCO-Zsömle válasza Kassadin (#32) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Pedig pont PC-re kéne minőségi játékokat készíteni, mert itt letöltöm és látom hogy ha sz@r -> nem veszem meg...

(#35) Kassadin válasza TESCO-Zsömle (#34) üzenetére

Kassadin
(addikt)

Én meg szimplán azt veszem meg, amiről tudom, hogy játék. A warez része kimarad, fölöslegesnek érzem, amikor már rengeteg véleményt, tesztet, videót lehet megnézni interneten.

(#36) TESCO-Zsömle válasza Kassadin (#35) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Idén 2 játékot vettem. Az egyik akkora bug-halmaz, hogy szó nincs rá és még mindig sokat kéne javítani rajta...

(#37) dilipok válasza GeryFlash (#33) üzenetére

dilipok
(veterán)

ahhha, tehat nalad kimerul a jatek fogalma az RTS/FPS jatekokban... mi a halalrol beszelsz akkor itt? Az AW se nem rts, se nem tps... ha meg ugysem jatszottal volna vele, mert ez csak a casual jatekosoknak van, akkor meg minek teped a szad? Ezt amugy honnan vetted hogy a konzol casual jatekosoknak van? szerintem eleg nagy mennyisegu jatek van konzolra, amit PC-n meg csak hirbol sem ismernek az emberek, ezert anelkul h lenne konzolod, ilyet kijelenteni eleg vad... de hat mint mondtad, fanboy vagy...

(#38) Jakesz válasza GeryFlash (#33) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Amíg az FPS-ekből is legalább 10x annyi fogy konzolon, és azokat tekintik a készítők a fő platformnak, addig az FPS-ek is sokkal inkább konzolos játékok. Az RTS-t elismerem.

[ Szerkesztve ]

(#39) sh4d0w válasza Jakesz (#38) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hány konzolos FPS-gamer nyert már WCG-t?

(#40) Jakesz válasza sh4d0w (#39) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Szerinted a gamerek hány százalékát érdeklik alapból az efféle versenyek? Nagyjából 5%, amely pont megfelel az össz PC-s társadalomnak.

[ Szerkesztve ]

(#41) GeryFlash válasza Jakesz (#40) üzenetére

GeryFlash
(addikt)

nem az eladás számít, mert a sok kis 5éves megkapja konzolra, hanem a minőség... és ha minőség ugyanolyan mint a pc-n, akkor mond meg miért nem eresztik össze a két platformot multin? ja mert EGÉR

(#42) sh4d0w válasza Jakesz (#40) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem egészen ezt kérdeztem, egyébként meg meggyőződésem, hogy szinte minden PC-s vmilyen szinten tudja mi az a WCG és vmilyen szinten ismeri a győztesek neveit.

Szal maradjunk szvsz abban, hogy az FPS is PC-s műfaj, nem pedig konzolos. (Ha jól rémlik, vmelyik hálózaton összeeresztették a PC-s és konzolos játékosokat... aztán a csúnya ruha miatt, amit kiosztottak a konzolosoknak, a PC-seket megint szeparálták.)

(#43) Jakesz válasza GeryFlash (#41) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Nem-e? Miért van a sírás, hogy a játékok sokkal egyszerűbbek, mint régen? Mert főleg konzolra fejlesztenek. És miért fejlesztenek konzolra? Mert az hozza a pénzt.
Szóval: minőség = eladás

(#44) sh4d0w válasza Jakesz (#43) üzenetére

sh4d0w
(nagyúr)
LOGOUT blog

Jujjj...

Ha minőség = eladás, akkor miért egyszerűbbek a játékok? Mert minőségibbek?
Nem, azért fejlesztenek elsősorban konzolra, mert ott nagyobb a haszon.

(#45) dilipok válasza GeryFlash (#41) üzenetére

dilipok
(veterán)

honnan szeded h csak 5 evesek jatszanak konzolon? Komolyan, elolvasnam azt a statisztikat. Jaaa, hogy csak legbol kapott dolgokkal dobalozol... A PC a legjobb, a PC a legszebb, aki igazi gamer, csak PCvel jatszik. - mostmar jobb?

(#46) GeryFlash válasza Jakesz (#43) üzenetére

GeryFlash
(addikt)

mi van? a minőségi játék= egyszerű??? akkor asszem beruházok egy fakockára :W :C :C :C

dilipok: hol volt ott, hogy ,,csak az 5 évesek"? már mint hogy ,,csak"?

[ Szerkesztve ]

(#47) dilipok válasza GeryFlash (#46) üzenetére

dilipok
(veterán)

elnezest valoban nem volt ott, ellenben nem kellen lenezni azokat, akik konzolon jatszanak...

(#48) GeryFlash válasza dilipok (#47) üzenetére

GeryFlash
(addikt)

nem nézem... félre ne érts... én nem támadó jellegű fanboy vok:D a konzol SZERINTEM casual cuccra van, hazamész ledobod a cuccod, befekszel a kanapéra, és tolsz egy fél óra fifát stb. a hardcore konzol gamer azért szerinted nem vicces kifejezés?:DD semmi bajom a konzolokkal, nem gagyik, csak mások mint a pc-k.... egy ideális világban minden játék multiplatformer lenne, (és talán mind linuxon futna, de erről ne nyissunk vitát:D)

[ Szerkesztve ]

(#49) gybazsi válasza wikings2 (#6) üzenetére

gybazsi
(senior tag)

Gartula a konzolhoz!!!!! :D

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#50) dilipok válasza GeryFlash (#48) üzenetére

dilipok
(veterán)

nem feltetlenul ertek egyet. Regebben en is csak PCn jatszottam, el sem tudtam volna kepzelni h kontrollerrel FPSezzek. Ennek ellenere ma mar van egy boxom es egy psem is (eleg sok jatekkal) + megtartottam a PCmet is. Bocs h pont neked estem, de mar tenyleg marha unalmas, mikor jon valaki akinek nem is volt meg sose konzola, de azert nagyon tud okoskodni hogy milyen konzolon jatszani (nem feltetlenul rad ertem, altalanossagban beszlek).

Amit irtam a jatekkal kapcsolatban meg most is fenntartom: Ha nem jon ki PCre az a baja a PCs tarsadalomnak, ha kijon akkor nem eleget foglalkoztak vele, nem PCre fejlesztettek, szar konzolport, stb kommentek jonnek csak...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.