Hirdetés

2017. szeptember 24., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) szami777

szami777
(PH! addikt)

Ez jó hír, talán motiválja egy kicsit a bugbeart, hogy befejezzék a Wreckfest-et.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#2) djculture válasza szami777 (#1) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ez nemigen fogja tekintve hogy hulladék dolog várható a wrc sorozatot készítők csinálják. Abba nulla fizika van és rohadt randa még a legújabb rész is úgy néz ki mint valami Colin McRae Rally 2005

[ Szerkesztve ]

Az október másodikai szavazás ugyanolyan sikeres volt mint a Svájciak elleni VB selejtező ahol a LŐTT GÓLOK 40 % -ÁT 100 %-BAN A MAGYAROK LŐTTÉK

(#3) carl18

carl18
(senior tag)

Remélhetőleg hozza majd az előző részek szintjét! Van egy megérzésem ahogy a videóba is láttam hogy a grafika megmarad 2006-os szinten de a gépigény még is majd a mai gépek szintjére lesz belőve! :DDD

A globális felmelegedés oka az amd processzor. XD

(#4) laskr99

laskr99
(őstag)

Várós. Remélem hozza azt a szintet mint az 1 csak jobb töréssel és grafikával.

Sony Ericsson buta telefonok->Sony Xperia X10 Mini->Sony Xperia Mini->Sony Xperia E->Sony Xperia E1->LG G2->Sony Xperia Z2->Oneplus 3T Midnight Black

(#5) szami777 válasza djculture (#2) üzenetére

szami777
(PH! addikt)

Az 1-2 nagyon jók, a kettő mai napig egyik kedvenc autós játékom, az újabbakkal nem játszottam, de csak rosszat hallottam róluk.

De nem a fizikai hiányosságok miatt rossz egy ilyen játék, a flatoutba ne keress realitást :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#6) djculture válasza szami777 (#5) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

flatout1 az egyik legjobb fizikával rendelkező játék a mai napig, kettesben ez már romlott hármasban semmi se volt. A négyesnek már csak a neve lesz flatout szerintem...
Az a baj sokakat meglehet etetni egy megvásárolt valaha jó játékot takaró névvel pl a mafia 3 ugyanezen sorsa jutott, azt is kiadták ismeretlen életebe még nagygépes játékot soha nem készítő csapatnak.

[ Szerkesztve ]

Az október másodikai szavazás ugyanolyan sikeres volt mint a Svájciak elleni VB selejtező ahol a LŐTT GÓLOK 40 % -ÁT 100 %-BAN A MAGYAROK LŐTTÉK

(#7) szami777 válasza djculture (#6) üzenetére

szami777
(PH! addikt)

Jah, mondjuk engem nem zavar, a flatotut 2 a mai napig leköt, az én szemembe az igazi folytatás inkább a wreckfest lett, ott azért elég durva fizika meg roncsolódás van, kiváncsi leszek, ez milyen lesz, egy próbát talán megér.

(#8) Pala válasza szami777 (#5) üzenetére

Pala
(PH! kedvence)

A 2 helyett inkább az Ultimate Carnage, alapvetően ugyanaz a játék, de bővebb + lényegesen szebb. :K

(#9) athomi

athomi
(PH! kedvence)

A Flatout 2-t imádtam a maga idejében, de engem ez a videó nem győzött meg. Mondjuk a 3-hoz képest csak jó lehet. :D Kérdés ha a 2-höz képest nem ad semmit (videókból így tűnik), akkor minek játszanék vele?

[ Szerkesztve ]

(#10) T0rnad0

T0rnad0
(őstag)

Remélem jó lesz, az első rész nagy kedvenc volt :)

LG G6 - Lumia 950 - Nokia 808 #hogyhanemtudodaszövegetteddfelakezedet

(#11) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Ezt így igazából mobiltelefonra tudnám elképzelni, a grafikai szint oda való.

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, Logitech G900

(#12) Dr. Akula válasza djculture (#6) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

A Mafia annyiban más, hogy az sose tudott felnőni a GTA-hoz, aminek a klónja volt. Se az 1, se a 2, de elmondások alapján a 3 se.

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, Logitech G900

(#13) Crytek

Crytek
(PH! kedvence)

Nagyon várom már ,mert szeretem az összes részt a 3. kivételével.
De sajnos valami olyan gagyiságot sejtek mint pl a Moto Race 4 esetében. Ezért kár feléleszteni egy sorozatot. De majd ha megjelent kiderül és ráérünk akkor fikázni

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#14) XuChi válasza Pala (#8) üzenetére

XuChi
(őstag)

+1. Nagyon szeretem. Most, hogy így leírtam, kedvet is kaptam hozzá :), remélem win 10 alatt elindul.... :C

(#15) maputo válasza Dr. Akula (#12) üzenetére

maputo
(lelkes újonc)

Ha a szabadságot, a mellék- és gyűjtögetős küldetések számát nézzük, akkor valóban nem. A város autentikussága és a történet szempontjából (nekem ez a fontosabb) viszont egyik GTA sem volt a Mafia közelében. De a Mafiában soha nem is az volt a lényeg, hogy menő BMX-es videókat lehessen vele készíteni.

[ Szerkesztve ]

(#16) pulyka jocó válasza Dr. Akula (#12) üzenetére

pulyka jocó
(senior tag)

Lehet hogy nem a legjobb játékok, de Mafia 1-nek remek története van. Régi, de nagyon jó. A 2-vel most játszom, de eddig annak se rosszabb a sztorija, mint az 1-nek.

(#17) djculture válasza Dr. Akula (#12) üzenetére

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Attól függetlenül az első nagyon jó játék. Nem hiába az illusion softworks csak jó játékot csinált egészen addig amig a kiadójuk a 2k be nem darálta őket 2008-ban.
Az ilyen dolgokkal hogy adott egy csapat amely átérzi az adott sorozat hangulatát utána szélnek eresztik őket vagy csak simán átadják másnak a játékot még normális játék nem született. Ott lesz ez is a szégyenfalon a duke nukem forever meg a mafia 3-al együtt. De még szerintem a prey is oda kerülhet semmi köze a prey sorozathoz a a dishonored készítőinek, hasonló kókánykodást várok mint a duke nukem forevernél.

(#18) KisDre válasza laskr99 (#4) üzenetére

KisDre
(senior tag)

"csak jobb töréssel "

Láttad egy-némelyik trailerét? Kb 0 törés, visszafejlődés egyenesen! Borítékolható hogy egy újabb lehúzás lesz :(

KisDre.artstation.com // KisDre.deviantart.com

(#19) laskr99 válasza KisDre (#18) üzenetére

laskr99
(őstag)

Játszottam mindel. A 3-ban olyan volt a kocsi mintha betonból lenne.

Sony Ericsson buta telefonok->Sony Xperia X10 Mini->Sony Xperia Mini->Sony Xperia E->Sony Xperia E1->LG G2->Sony Xperia Z2->Oneplus 3T Midnight Black

(#20) KisDre válasza laskr99 (#19) üzenetére

KisDre
(senior tag)

Tudom. A visszafejlődést az 1-2 és a UC (avagy 2.5 :DDD ) részekhez képest mérten mondtam.

KisDre.artstation.com // KisDre.deviantart.com

(#21) laskr99 válasza KisDre (#20) üzenetére

laskr99
(őstag)

Én 3 alatt az UC-t értem :D.

(#22) szupermacs válasza laskr99 (#19) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A 3 a legalja volt a sorozatnak. Ha nem Bundleben adták volna olcsón, akkor meg se veszem, vagy visszatéríttetem az árát.

Most olvasom, hogy neked az UC a 3. Szerintem az nagyon rendben volt.

[ Szerkesztve ]

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#23) mody123

mody123
(tag)

Wreckfest-el mi a helyzet amúgy?
Nem találtam róla itt topicot.

Hearthstone: Kesebaro#2908

(#24) djculture

djculture
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ahogy tippeltük felejthető produktum lett: [link]

(#25) Departed

Departed
(őstag)

Én ma kezdtem neki, ez a 3-as förtelemtől eltérően méltó utódja az 1-2-nek és az UC-nek. Látszik benne hogy azokat teljesen tiszteletben tartva készült hiába más a fejlesztőcsapat. Mivel én imádtam az elődőket és nagy kedvenceim ezzel is jól megleszek. :K

Aki szereti csak nyomni a gázt és száguldva többieket összetörve remek rock zenékre marhulni, annak ajánlom. Kiváló fáradtgőz levezető nap végén. :K :R

Xiaomi Redmi Note 4 (Android7 + MIUI8)

(#26) Vadernagyúr

Vadernagyúr
(senior tag)

Nagyon király a játék :) Lassan a felénél vagyok,vannak benne nehéz részek,de teljesen megvagyok vele elégedve :) Tényleg hasonlit az első két részre,ami nagyon jó dolog szerintem :)

[ Szerkesztve ]

PSN: joskovagyok199

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.