Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz janos68 #14 üzenetére

    Nem azt írtam, hogy a legjobb FF amit kiadtak (azt a titulust a VI birtokolja). Csak hogy messze jobb, mint a VII és a VIII.

    Ám sokat érsz a világtérképpel, mellék küldetésekkel, az ide oda mászkálással (az ide oda mászkálás ládákért és összegyűjthető faszságokért aminek a történethez nincs köze a legnagyobb kínszenvedés számomra minden játékban (legyen az RPG vagy kaland). Ezért szarom le őket).

    Az eddigi részekben is oda mentél ahova a készitők akarták, punktum. Gyengébb területekre nem mentél vissza, mert nem volt miért, túlzottan nem mentél felfedezetlen területekre, mivel elgyalultak téged, mint egy hangyát. Mindig oda menté, ahova a feladat szólt.

    Az RPGket a történet és történetvezetésért szeretem. Nem azért, mert oda mehetek ahova azt hiszem, hogy akarok. Igaz, egy-két karakter nem olyan acélos, és azzal sem lett volna gond, ha a 3 játékot a XIII szériából egy nagyobb "giga" játékba kombinálták volna alapból. De messze egy jó FF játéknak nevezhető.

    Persze ez csak az én véleményem (no meg a többi hozzán hasonló FF kedvelőé, akik a mellékágakra szinén magasról tojtak

    A Crysis Core: FF VII-et és a Dissidia sorozatot peddig kár kihagyni, remekművek. Iletve a most érkező Type-0 HD kiadást is valszeg ajánlom mindenkinek majd.

    De teljesen mind1, teljesen másak vagyunk (ahogy írták fennebb). Lényeg a lényeg, minnél többen vegyék meg a PC-s kiadását a XIII-nek, hogy minnél több pénze legyen a SquareEnix-nek, hogy minnél hamarabb készen legyenek a Final Fantasy XIV-el. :K

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák