Új hozzászólás Aktív témák

  • janos68

    aktív tag

    válasz alevan #6 üzenetére

    Azért mert ez nem egy Final Fantasy. Ha önmagában nézném, mint ahogy előttem írták, még talán visítva elmenne mint egy átlagos jrpg (persze szigorúan az előző generációban, mert PS1-2-n még a közepes szintet sem ütné meg), de a neve alapján totál nem ezt várja egy ilyen címtől az ember.
    Nincs világtérkép. Nem lehet oda-vissza mászkálgatnod (otthagyott ládákért, küldetésekért, jelenetekért), csak arra a szerencsétlen Gran Pulse-ra. Nincsennek városok, melléktevékenységek, csak abszolút jelegtelen helyszínek amik egy csőben szaladva pár perc múlva már el is felejtődnek. Az Aeonok/guardianok... megtalálása semmiféle agymunkát és ügyességet nem igényelnek, ugyanis automatikusan megkapod. Gyenge zenék és karakterek. És még lehetne sorolnom.
    Azt montad játszottál a 12. résszel. Na én olyasmit vártam mint az, csak még durvábbat hiszen ez már a következő generáció vagy mi a faszom, blu-ray-jel, meg cell-lel. Micsoda gigászi helyszínek, és tartalom volt abban, te jó ég. A történet és a szereplők sajnos ott sem voltak a toppon, de az a monumentalitás bőven feledtette, ami a 13. részből teljesen hiányzik.
    Persze ez csak az én véleményem (no meg a többi hozzán hasonló FF kedvelőé, akik a mellékágakra szinén magasról tojtak, ami meg is látszott az eladásokon), és elhiszem, hogy neked és még sokan másnak ez tetszik a legjobban, bár akkor nem értem miért vettétek az eddigi részeket, hiszen az nektek egy kínszenvedés lehetett.

Új hozzászólás Aktív témák