Új hozzászólás Aktív témák

  • RetepNyaraB

    veterán

    Behúztam, 2 óra alatt eléggé az elején vagyok, úgy érzem. Ha bemászol mindenhova és elolvasod a talált cetliket, megvizsgálod a környezetet (érdemes, mert nagyon szépen kidolgozott többségében), akkor nem 3-4 óra lesz, de ez minden más játékra is érvényes.

    Nagyon hangulatos, flashbackekkel operáló, lassan sétálós felfedezősdi. Semmi scarejump, sem egyéb akció. No para. Kevés, de szép zene, környezethangok is jól átgondoltak. Szép a világ kidolgozása (kivéve ahol nem volt idő, vagy már pénz, whatever. Érthetetlen helyeken, a pálya közvetlen közelében van elnagyolt textúra, vagy textúra helyett odaömlött hódomb 360i felbontásban). A cetlikből szép körítés bontakozik ki az alter náci világról, meg arról, hogy a háború csúnya dolog és meg lehet halni benne. Nekem abszolút bejön.

    Ami béna:
    -nyelvválasztásnál nem derül ki csak játékban, hogy valójában a feliratozást és menürendszert választod, a beszélt nyelv legnagyobb részt angol, pár lengyel beköpéssel. Nem értem miért. Nyilván lengyelül akartam, de tartottam tőle mi van, ha minden lengyelül lesz (info híján). Tehát választottam németet, ami nem rossz döntés, tekintettel az egész föld alatti világ német voltára. De az erős lengyel akcentussal angolul, kifejezetten gyenge szinkronszínészi munkával előadott szöveg elég lelombozó :(
    -Aztán bármit csinálok, a hdr-t nem sikerül aktiválni a játékban. A win saját kapcsolója amúgy is bugos a legutóbbi frissítés óta ( :W ), csak ront a képen.
    -nem túl optimális az erőforrás használat. Tehát relatíve gépigényes, annak fényében különösen, hogy nincs akció. Jelenetváltásnál beakad picit, fps ugrál 30-90 között.

    "I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Új hozzászólás Aktív témák