2017. december 18., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Kár hogy olyan gyakran kerül a játékba be pár új epic meg legend skin hogy nem lehet bírni sem játékkal, sem anyagilag :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) YarisTS válasza Sirandrish (#1) üzenetére

YarisTS
(újonc)

És mióta nincs duplicate, nem is láttam legendaryt ládából kiugrani. Tegnap kinyitottam az 5 db Amazon Prime-os ládát meg 3 db eventest. Csak úgy repkedtek a spray-k meg a player iconok. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) bashboyy válasza YarisTS (#2) üzenetére

bashboyy
(újonc)

az "ingyé" ládából eset az új reaper skin. utána semmi. :U

(#4) oxox

oxox
(PH! addikt)

játszani kell, és ki lehet farmolni amit akarsz...legalábbis nekem minden event alatt vagy kiesett, vagy megvettem (az alapjátékon kivül nem költöttem rá) ami kellett/tetszett.
persze ha valaki heti 2-3 órát játszik, annak huzamosabb ideig nem lehet olyan mákja...Sirandrish kivétel természetesen dio3 óta tudjuk ;]

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3: oxox#1525

(#5) Sirandrish válasza oxox (#4) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)
LOGOUT blog (1)

Nah persze már :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.