Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Akik szerint az Overwatch nem elég mély: egyén szinten lehetséges, ott az ember kitapasztalja a hősök képességeit, és igyekszik magából kihozni a legjobbat. Viszont ez egy csapatjáték, ahol a győzelem miatt szükséges elengedhetetlen a csapatmunka. És ezen a ponton már nem mindegy, hogy ki mivel és mi ellen játszik, pl. hiába vannak nagyon jó támadók egy csapatban, ha nincsenek gyógyítók vagy tankok, úgy valószínűleg nem aratnak majd sok sikert.
    A karakterváltás lehetősége, noha csöppet fura nekem, de valahol jól reprezentálja ezt: nincs az ember belekényszerítve egy rossz választásba már a játék legelején, ha látja, hogy adott karakter képességei nem működnek, úgy kötelező élni ezzel a lehetőséggel. (Amúgy néztem, lehet olyan privát meccset indítani, amiben ki lehet ezt az opciót kapcsolni.) Szóval a mélység dimenziója nem a karakter fejlődésének menedzselésén múlik, mint sok más MOBA játékban, hanem az egyes játékosok egyéni teljesítményén túl a karakterek összjátékán is.

    Nekem a béta nagyon bejött, bár látom, hogy egyik-másik karakter módosítva lesz majd. Megvenni én se veszem meg azonnal, de egyrészt biztosan lesznek még ingyenes hétvégék később is, másfelől idővel le is árazhatják. Szóval én kivárok, addig meg marad a QL és a Shootmania :)

    (#19) tntmax Én inkább a Battlefield Heroes-t tekintettem annak, még ha mechanikában gyökeresen eltérő is volt a két program.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák