Új hozzászólás Aktív témák

  • jarlax

    tag

    Nekem kellemes csalódást okozott a játék. Igazából nem is hallottam sokat róla, és alapvetően ez a műfaj eddig nem fogott meg (Gears of war, Destiny, Division) különösebben, bár mindegyiket kipróbáltam (nem csak fél óra). De ez nagyon bejön. Kellően nehéz, főleg ha mindig az elérhető legmagasabb world tieren mész. Itt pont az a jó, hogy nem sokáig maradhatsz fedezékben, mert nagyon geci az AI. Bekerítenek, gránátot dobnak rád szinte azonnal, a sniperek nem nagyon lőnnek mellé, stb.. Tény, hogy sok frusztráló eleme is van a játéknak, túl lineárisak a pályák, bár szerencsér van 1-2 kivétel, még sok a technikai hiba (volt hogy 1 pályán 2 crash is borzolta az idegeimet), néha már idegesítően pro az AI. A loot rendszer rendben van, pont elég változatos és az upgrade rendszer is fokozza a változatosságot, a skillek is elég jók (bár még csak 2 classt próbáltam ki). Egyszóval nekem bejött, pedig lassan 50 éves vagyok, és tulképpen volt szerencsém végig követni a PC-s játék fejlődést a kezdetektől napjainkig, mégis az elmúlt időszakban ez az egy játék kötött le hosszabb időre, a multikat és MMO-kat leszámítva.

Új hozzászólás Aktív témák