Új hozzászólás Aktív témák

  • copass

    veterán

    válasz Geri Bátyó #20 üzenetére

    tévedsz. ha nem megfelelő formát választasz, akkor az is okozhat izületi gyulladást.
    a nehéz egér főleg a vállat, könyököt terheli jobban majd idővel, mivel egyoldalú terhelést kapsz.
    ahogy a csuklóból való mozgatás se túl jó, mert a gyulladás melegágya az apró ismétlődő mozgások.
    úgy érdemes az érzékenységet beállítani, hogy egy picit mozduljon az alkar is. rá kell kényszeríteni magadat, hogy ne csuklóból mozgasd folyamatosan az egeret.
    én most 2 1080p monitoron vagyok 800-on, amit egy 20 centi át tudok húzni kényelmesen, úgy hogy nem töröm a csuklót.
    fél tucat egeret kipróbáltam, mire megtaláltam azt a formát ami nekem kényelmes.
    rival 310,xtrfy m4. ergo hátul a tenyérnél magas, elül a kisujjnak is van hely, széles.
    pl. a death adder v2-t két hét alatt se tudtam igazán megszokni, mivel a huplija nyomta a tenyerem.
    a kényelmes egér azonnal jó, ezért fontos a tenyér hossz, szélesség és a fogás módja.
    ha ez ok akkor már olyanokra kell figyelni hogy görgő, oldalsó gomb kényelmes helyen van-e,stb.

    [ Szerkesztve ]

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Új hozzászólás Aktív témák