Új hozzászólás Aktív témák

  • spartan44

    tag

    válasz nxswitch #4 üzenetére

    Én nekem még nincs PS4-em, hanem még a PS3-at használom. (Igazából alig van időm játékra és ezt a kevés időt nekem bőven kitöltötte ez a játék. De sajnos ennek szeptembertől vége, úgyhogy kezdek spórolni egy PS4-re. Na de visszatérve a hírhez.)

    Mivel hogy engem a PS3-as hírek effektíve jobban érintenek, így azok alapján azt tudom mondani, hogy a Sony szépen ütemterv szerűen elkezdte sorra kihúzni a platform alól a támogatást. A Killzone játékok és a Gran Turismo-k szervereit már tavaly leállították, de pl. már a PS All Stars Battle Royale, Twisted Metal, Warhawk, Resistance, Motorstorm játékok szervereit is sajnos rég lelőtték már. Jóformán az Uncharted-eken és a Last of Us-on kívül talán még a LittleBigPlanet-széria az, aminek jelenleg még megy a multija, de idő kérdése és annak is vége lesz.

    Egyrészről megértem, mert tényleg, az Uncharted 2 is idén lesz 10 éves. (Mondjuk jó lett volna ezt a jeles eseményt egy ütős meccsel ünnepelni, de hát sajnos ez van.) Másrészről viszont én simán benne lennék egy Kickstarter-es projektben vagy bármi ehhez hasonlóban. Egy pár éves PS Plus-előfizetés árát simán beletolnám, csak hogy tudjak még tovább játszani vele. És bár Magyarországon talán én vagyok az egyedüli, aki még nyüstöli ezt a játékot, de az Egyesült Királyságban, Franciaországban, Spanyolországban, Dél-Amerikában és Kínában/Japánban még nagyon sok játékos játszik vele. Nem egy külföldit ezen a játékon keresztül ismertem meg, akikkel azóta is néha-néha le szoktunk ülni egy jó kis coopot tolni. Kár, hogy ennek hamarosan vége lesz. :(

Új hozzászólás Aktív témák