2018. május 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) Dr.F.E.R.I.

Dr.F.E.R.I.
(PH! addikt)

Éppen az Anderson által forgatott Resident Evil volt talán az utolsó videojáték alapján forgatott film, ami kicsit is megütötte nálam a már szórakoztató szintet. Sokan ezzel persze nem értenek egyet, de az első film - szerintem - még egészen vállalhatóra sikerült. Úgy általánosságban az egyébként kiváló játékmenettel bíró, viszont gyakorlatilag nulla történettel útjára engedett játékokból (Super Mario bros, Doom, Street Fighter stb) szinte soha nem láttam maradandó élményt nyújtó, tartalmas mozifilmet. Nem tudom, most miért gondolják, hogy más lesz. Anderson filmjei ennek ellenére bírnak nálam valami nehezen megmagyarázható sármmal, a kritikai lepontozások ellenére (Resident Evil, Halálhajó, A katona például). Úgyhogy még valami talán ki is sülhet belőle, de a játékot ismerve nagy történetre nem számítok.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2) Plazmacucci válasza Dr.F.E.R.I. (#1) üzenetére

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Tehát hétből (vagy mennyiből) egy film nem volt teljesen szar, inkább csak egy közepes alkotás, akkor már nincs miért aggódni? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#3) Dr.F.E.R.I. válasza Plazmacucci (#2) üzenetére

Dr.F.E.R.I.
(PH! addikt)

Ez a 60 millió sem egy rekord költségvetés amúgy, szóval valószínű eleve nem egy világverő produkciónak tervezik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4) sultansmith

sultansmith
(senior tag)

Öhm, az a footage nem emlékeztet senkit kísértetiesen a kaijukra?

[ Szerkesztve ]

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#5) Adam_Shepard

Adam_Shepard
(PH! addikt)

tiltakozom.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#6) .LnB

.LnB
(PH! félisten)
LOGOUT blog

... mint szar a zsebbe. Főleg Pól "vészes" Anderson-tól. :(((

[ Szerkesztve ]

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#7) saelin

saelin
(PH! addikt)

Ez most valami modern korban játszódó MH lesz? :F

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) oriic válasza saelin (#7) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egyelőre nem tudni, reményeink szerint a test videó tényleg csak teszt, hogy ilyenek lesznek a szörnyek. :D

Live-Die-Respawn

(#9) DaveHutt

DaveHutt
(őstag)

Pont a Monster Hunter az a játékszéria, aminél a történettől nem kell sokat várni. Erre ebből csinálnak filmet.

(#10) atike

atike
(PH! nagyúr)

Hátha jó lesz... Kaphat egy esélyt.

(#11) Bad Pritt válasza DaveHutt (#9) üzenetére

Bad Pritt
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Pont azért, mert így bármit lehet.
Amúgy én se értem, minek, mindenki nézze meg a 2020-at, az egy jó Monster Hunter film volt. :D

"If I enter Laconia, I will raze Sparta." - Phillip II of Macedonia "If..." - Sparta

(#12) GodGamer5

GodGamer5
(senior tag)

Családi vállalkozás.... :DD Inkább egy új Mortal Kombatra gyúrna emberünk.

"Komolyan, neha ugy erzem, az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszamitogepekkel szopnak..."

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.