Új hozzászólás Aktív témák

  • sellas

    tag

    Köszi a leírást, tökéletesen működik. Tényleg mintha PS-eznék (sose volt PS-em, így gondoltam kipróbálom). Az angol cím megadásán kívül csak egy eredeti PS4 kontrollert kellett venni hozzá, és egy micro USB-kábelt, és így összekötni a PC-vel. Hihetetlen. Tökéletes, sose szaggat, esetleg ha olyan a játék, hogy gyorsak az események, pl. autóverseny, akkor néha pixeleződik, de tökéletesen játszható. Online is tökéletesen tudtam játszani, Rocket League-ben nekem volt szinte mindig a legalacsonyabb pingem, és nem éreztem semmi hátrányt, másképp nem lőttem volna gólokat, ha késtem volna. A netem 1 gbps.

    Persze 720p, nem 4K vagy ilyesmi, 720p-vel streameli, de attól még ennyit megér. A kontroller volt már, hogy lecsatlakozott (valamiért főleg Motralozásnál), lehet hogy a kábel hibája.

    Legújabb AAA-játékokban persze nincs túltengés. Én amit nagyon fájdalmasan hiányolok, az a FIFA, vagy valamilyen focis játék.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3210 -> 3310 -> 3410 -> 3510 -> Sony Ericsson T310 -> Nokia E61i -> Iphone 3G -> Motorola Defy -> Samsung Galaxy S Advance -> Jiayu G4S -> Xiaomi Redmi 3S -> Mi 8 Lite -> Mi 8 -> Samsung Galaxy S21 FE

Új hozzászólás Aktív témák